trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
jakripper
0
followers
Hyderabad, Telangana
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,898 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,173 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,421 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,091 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,317 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,550 votes
7
— Good
80%
Blade Runner
27,236 votes
7
— Good
70%
Black Widow
24,045 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,498 votes
7
— Good
70%
Don't Look Up
19,556 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,409 votes
7
— Good
74%
No Time to Die
18,092 votes
7
— Good
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,102 votes
7
— Good
73%
Frozen II
15,070 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,917 votes
7
— Good
62%
Jurassic World Dominion
13,340 votes
7
— Good
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,221 votes
7
— Good
76%
Raya and the Last Dragon
12,309 votes
7
— Good
73%
Bad Boys
12,158 votes
7
— Good
66%
Transformers: Rise of the Beasts
7,998 votes
7
— Good
68%
Overlord
7,624 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog 2
7,477 votes
7
— Good
67%
The Conjuring: The Devil Made Me Do It
7,344 votes
7
— Good
67%
Triple Frontier
7,242 votes
7
— Good
64%
Blue Beetle
7,223 votes
7
— Good
70%
Creed III
4,713 votes
7
— Good
62%
Iron Sky
4,397 votes
7
— Good
70%
Hit Man
545 votes
7
— Good
65%
Salaar: Part 1 - Ceasefire
284 votes
7
— Good
71%
Batman v Superman: Dawn of Justice - Ultimate Edition
236 votes
7
— Good
67%
Janatha Garage
123 votes
7
— Good
60%
Gopala Gopala
41 votes
7
— Good
70%
Adhurs
38 votes
7
— Good
76%
Aadi
15 votes
7
— Good
49%
Gangs of Godavari
13 votes
7
— Good
64%
Samba
9 votes
7
— Good
52%
Rajakumarudu
4 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup