trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ali
0
followers
Omicron Persei 8
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,736 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,995 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,381 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,276 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 2
40,378 votes
9
— Superb
82%
V for Vendetta
30,234 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Mummy
25,284 votes
5
— Meh
74%
The Conjuring 2
16,324 votes
4
— Poor
72%
The Lion King
16,173 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Dark Tower
16,665 votes
3
— Bad
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,407 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,890 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Easy A
12,086 votes
8
— Great
77%
10 Things I Hate About You
11,488 votes
7
— Good
69%
Friends with Benefits
11,010 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Crazy Rich Asians
10,382 votes
8
— Great
69%
National Treasure: Book of Secrets
9,417 votes
7
— Good
73%
Elemental
7,992 votes
8
— Great
68%
The Giver
6,044 votes
8
— Great
66%
Ouija: Origin of Evil
6,129 votes
4
— Poor
68%
13 Going on 30
5,877 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Freaky Friday
4,591 votes
9
— Superb
71%
If I Stay
4,155 votes
8
— Great
68%
Shanghai Noon
3,978 votes
8
— Great
76%
Thelma & Louise
3,651 votes
8
— Great
62%
Sierra Burgess Is a Loser
2,493 votes
4
— Poor
52%
Fifty Shades of Black
2,503 votes
3
— Bad
64%
Naked
2,190 votes
7
— Good
62%
Failure to Launch
1,986 votes
5
— Meh
57%
Big Momma's House 2
1,871 votes
5
— Meh
71%
The Bob's Burgers Movie
1,495 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Heaven Is for Real
1,256 votes
7
— Good
45%
The Starving Games
1,159 votes
1
— Weak Sauce :(
74%
Nappily Ever After
778 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Hasan Minhaj: Homecoming King
627 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Incredible Jessica James
498 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Love Beats Rhymes
142 votes
6
— Fair
34%
DISconnected
7 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup