trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
James Crow
13
followers
Israel, Beersheva
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
65%
Suicide Squad
58,930 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
47,182 votes
9
— Superb
71%
Jurassic World
40,712 votes
9
— Superb
78%
Despicable Me
32,677 votes
9
— Superb
77%
The Hateful Eight
28,111 votes
9
— Superb
76%
300
25,199 votes
9
— Superb
77%
X-Men: First Class
25,076 votes
9
— Superb
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,829 votes
9
— Superb
77%
Incredibles 2
23,462 votes
9
— Superb
69%
Murder on the Orient Express
18,943 votes
9
— Superb
72%
The Lion King
16,190 votes
9
— Superb
68%
Terminator: Dark Fate
14,722 votes
9
— Superb
69%
Underworld: Blood Wars
13,826 votes
9
— Superb
75%
The Secret Life of Walter Mitty
13,557 votes
9
— Superb
69%
Daddy's Home
11,565 votes
9
— Superb
66%
Need for Speed
9,246 votes
9
— Superb
70%
Sonic the Hedgehog 2
7,482 votes
9
— Superb
66%
Borat Subsequent Moviefilm
7,355 votes
9
— Superb
61%
Pet Sematary
7,049 votes
9
— Superb
57%
Dumb and Dumber To
5,934 votes
9
— Superb
67%
Ride Along
5,478 votes
9
— Superb
65%
The Man from Toronto
3,998 votes
9
— Superb
70%
The Wedding Ringer
3,992 votes
9
— Superb
68%
Delivery Man
3,977 votes
9
— Superb
67%
Entourage
3,636 votes
9
— Superb
62%
Tom & Jerry
3,612 votes
9
— Superb
65%
Halloween
3,315 votes
9
— Superb
62%
Runner Runner
2,695 votes
9
— Superb
52%
The Legend of Hercules
2,522 votes
9
— Superb
62%
Wrong Turn
2,435 votes
9
— Superb
65%
Free Birds
1,859 votes
9
— Superb
38%
Cats
1,752 votes
9
— Superb
67%
Goon: Last of the Enforcers
1,585 votes
9
— Superb
60%
Bad Country
532 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup