Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Alice Pasini
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
John Wick
52,779 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,883 votes
7
— Good
77%
X-Men: First Class
25,722 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
49,418 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,780 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
21,035 votes
7
— Good
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
23,255 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,389 votes
7
— Good
73%
Underworld
11,495 votes
7
— Good
73%
The Orphanage
3,459 votes
7
— Good
72%
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
14,709 votes
7
— Good
72%
Bad Times at the El Royale
8,585 votes
7
— Good
71%
Hellboy
11,675 votes
7
— Good
71%
In Time
17,848 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
26,093 votes
7
— Good
70%
Prometheus
25,627 votes
7
— Good
70%
Yes Man
10,001 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,870 votes
7
— Good
68%
The Skeleton Key
2,880 votes
7
— Good
68%
From Beyond
981 votes
7
— Good
67%
The Ninth Gate
4,327 votes
7
— Good
67%
Alien³
10,782 votes
7
— Good
66%
Sin City: A Dame to Kill For
7,060 votes
7
— Good
66%
A Haunting in Venice
6,465 votes
7
— Good
66%
The Killer
7,260 votes
7
— Good
66%
Scary Stories to Tell in the Dark
5,576 votes
7
— Good
65%
Creep
2,563 votes
7
— Good
65%
Host
2,489 votes
7
— Good
65%
Grown Ups
9,440 votes
7
— Good
64%
The Visit
7,809 votes
7
— Good
64%
Chloe
1,924 votes
7
— Good
64%
Journey to the Center of the Earth
5,736 votes
7
— Good
63%
The Boogeyman
2,613 votes
7
— Good
62%
Chicken Little
6,088 votes
7
— Good
61%
Last Shift
1,320 votes
7
— Good
58%
Hellhole
455 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch