Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Karan Rahar
2
Followers
1
Following
Omicron Persei 8
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
65
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
112,433 votes
9
— Superb
88%
The Dark Knight
76,883 votes
9
— Superb
87%
The Matrix
63,398 votes
9
— Superb
80%
Logan
62,236 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
50,731 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
47,405 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,125 votes
9
— Superb
81%
Batman Begins
43,190 votes
9
— Superb
79%
Dune
38,396 votes
9
— Superb
69%
Thor: The Dark World
36,455 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
35,728 votes
9
— Superb
81%
Shutter Island
33,813 votes
9
— Superb
71%
Kong: Skull Island
33,587 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
32,285 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
32,274 votes
9
— Superb
72%
Aquaman
32,046 votes
9
— Superb
77%
Home Alone
31,269 votes
9
— Superb
72%
Ant-Man and the Wasp
30,641 votes
9
— Superb
74%
Beauty and the Beast
28,824 votes
9
— Superb
71%
Now You See Me 2
28,295 votes
9
— Superb
76%
The Batman
27,495 votes
9
— Superb
73%
Cars
27,372 votes
9
— Superb
75%
Spider-Man
27,321 votes
9
— Superb
72%
Shazam!
24,779 votes
9
— Superb
77%
Skyfall
24,670 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
24,278 votes
9
— Superb
74%
Spider-Man 2
23,456 votes
9
— Superb
80%
Oppenheimer
23,255 votes
9
— Superb
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,968 votes
9
— Superb
79%
Casino Royale
21,818 votes
9
— Superb
65%
Spider-Man 3
21,282 votes
9
— Superb
72%
The Suicide Squad
21,011 votes
9
— Superb
83%
Dune: Part Two
20,149 votes
9
— Superb
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,566 votes
9
— Superb
80%
About Time
14,905 votes
9
— Superb
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,608 votes
9
— Superb
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
13,032 votes
9
— Superb
74%
Batman
12,454 votes
9
— Superb
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,873 votes
9
— Superb
71%
Dumb and Dumber
10,767 votes
9
— Superb
69%
The Gray Man
10,162 votes
9
— Superb
65%
Murder Mystery
9,645 votes
9
— Superb
74%
Gran Turismo
7,045 votes
9
— Superb
81%
Togo
3,740 votes
9
— Superb
82%
Dangal
2,194 votes
9
— Superb
79%
PK
2,048 votes
9
— Superb
82%
Like Stars on Earth
1,949 votes
9
— Superb
75%
Rang De Basanti
733 votes
9
— Superb
75%
Dil Chahta Hai
549 votes
9
— Superb
77%
M.S. Dhoni: The Untold Story
539 votes
9
— Superb
76%
A Wednesday!
531 votes
9
— Superb
77%
Badla
524 votes
9
— Superb
77%
Pink
505 votes
9
— Superb
76%
Special 26
503 votes
9
— Superb
78%
Chhichhore
467 votes
9
— Superb
72%
Jolly LLB 2
446 votes
9
— Superb
70%
Dil Dhadakne Do
415 votes
9
— Superb
71%
Tamasha
393 votes
9
— Superb
76%
Rockstar
391 votes
9
— Superb
75%
Phir Hera Pheri
371 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch