trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Robert Smith
0
followers
OPA LOCKA FL
67
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
57
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
65%
Suicide Squad
58,882 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,879 votes
6
— Fair
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,053 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Lucy
29,112 votes
7
— Good
74%
Unbreakable
16,624 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,466 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Rampage
15,542 votes
9
— Superb
68%
Godzilla vs. Kong
15,090 votes
6
— Fair
76%
BlacKkKlansman
13,921 votes
6
— Fair
64%
Geostorm
14,027 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Skyscraper
12,278 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Angel Has Fallen
10,293 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Need for Speed
9,225 votes
6
— Fair
66%
Code 8
7,452 votes
6
— Fair
67%
Road House
7,192 votes
6
— Fair
74%
The Sword in the Stone
5,017 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Robin Hood: Prince of Thieves
4,929 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ip Man 3
3,868 votes
6
— Fair
63%
Captive State
4,062 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Countdown
3,742 votes
6
— Fair
65%
Nymphomaniac: Vol. II
3,350 votes
6
— Fair
76%
The Banker
2,981 votes
6
— Fair
73%
Dolemite Is My Name
2,942 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Night Hunter
2,597 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Ninja Assassin
2,524 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Bob Marley: One Love
2,278 votes
6
— Fair
75%
Harriet
2,165 votes
6
— Fair
65%
Point Blank
1,337 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Air Force One Down
1,138 votes
10
— Totally Ninja!
63%
No Good Deed
1,119 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Undisputed
1,081 votes
9
— Superb
72%
The Legend Is Born: Ip Man
998 votes
6
— Fair
64%
Line of Duty
865 votes
6
— Fair
71%
Southside with You
617 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Lights Out
631 votes
6
— Fair
65%
Chi-Raq
536 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Awake
393 votes
6
— Fair
50%
Independents' Day
429 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Radioflash
373 votes
6
— Fair
80%
After the Thin Man
277 votes
6
— Fair
68%
The Fighting Temptations
236 votes
8
— Great
69%
Corvette Summer
156 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Outlaw Johnny Black
141 votes
6
— Fair
48%
Redline
156 votes
6
— Fair
69%
Deuces
116 votes
10
— Totally Ninja!
42%
Jurassic Galaxy
138 votes
6
— Fair
45%
Acceleration
125 votes
6
— Fair
51%
Eternal Code
100 votes
6
— Fair
73%
The Man in 3B
68 votes
6
— Fair
68%
The California Kid
45 votes
1
— Weak Sauce :(
55%
Outlawed
51 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Miss Virginia
35 votes
6
— Fair
47%
Tabernacle 101
39 votes
6
— Fair
72%
Double Platinum
18 votes
6
— Fair
82%
Redeemed
4 votes
10
— Totally Ninja!
47%
G
4 votes
6
— Fair
41%
Bid for Love
7 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup