trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jason Koma
VIP
8
7
followers
Austin, Texas
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
29
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Top Gun: Maverick
25,095 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Nightmare Before Christmas
17,058 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Goonies
12,698 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Deadpool 2
40,600 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Sandlot
3,112 votes
10
— Totally Ninja!
78%
I Saw the Devil
4,062 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Edward Scissorhands
14,826 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Home Alone
30,709 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Beetlejuice
12,277 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Conjuring
18,923 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Big Trouble in Little China
5,231 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gremlins
11,167 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Elf
14,574 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Little Shop of Horrors
2,883 votes
10
— Totally Ninja!
74%
It
29,142 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Bill & Ted's Excellent Adventure
5,230 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Bad Boys
12,114 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,711 votes
10
— Totally Ninja!
72%
A Beautiful Day in the Neighborhood
4,219 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
9,854 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Central Intelligence
22,967 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Fright Night
2,230 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Breakin'
334 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Annabelle: Creation
9,929 votes
10
— Totally Ninja!
68%
White Chicks
5,958 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Super Troopers 2
3,185 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Buffy the Vampire Slayer
1,723 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Hercules
141 votes
10
— Totally Ninja!
43%
The Adventures of Hercules
57 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup