trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Javier González Sierra
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
167
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
79%
Captain America: Civil War
55,854 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,716 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,574 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
44,494 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,496 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,717 votes
7
— Good
72%
Thor
39,324 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,070 votes
7
— Good
84%
Return of the Jedi
33,171 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,169 votes
7
— Good
74%
Split
32,486 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,588 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,063 votes
7
— Good
71%
World War Z
29,607 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,032 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,415 votes
7
— Good
78%
Wreck-It Ralph
28,398 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,493 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,112 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,413 votes
7
— Good
71%
The Boss Baby
25,194 votes
7
— Good
77%
Skyfall
24,170 votes
7
— Good
74%
Brave
24,060 votes
7
— Good
77%
The Lego Movie
23,562 votes
7
— Good
63%
Assassin's Creed
23,410 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,309 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,191 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,756 votes
7
— Good
68%
Ted
22,326 votes
7
— Good
73%
Looper
21,747 votes
7
— Good
72%
Oblivion
21,662 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,580 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,462 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,235 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,206 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
20,451 votes
7
— Good
76%
Kung Fu Panda
20,163 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,000 votes
7
— Good
65%
Baywatch
19,987 votes
7
— Good
68%
Inferno
19,750 votes
7
— Good
68%
The Great Wall
19,710 votes
7
— Good
67%
X-Men Origins: Wolverine
19,563 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,088 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon 2
19,041 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,188 votes
7
— Good
73%
X2
17,996 votes
7
— Good
72%
We're the Millers
17,507 votes
7
— Good
71%
In Time
17,400 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,247 votes
7
— Good
75%
Jumanji
17,093 votes
7
— Good
77%
Zack Snyder's Justice League
16,925 votes
7
— Good
71%
22 Jump Street
16,842 votes
7
— Good
63%
Transformers: Age of Extinction
16,584 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,334 votes
7
— Good
67%
The Hangover Part II
16,202 votes
7
— Good
67%
Uncharted
16,018 votes
7
— Good
70%
Mr. & Mrs. Smith
15,972 votes
7
— Good
73%
A Bug's Life
15,933 votes
7
— Good
66%
Insurgent
15,835 votes
7
— Good
78%
E.T. the Extra-Terrestrial
15,690 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup