Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Jay.sanzo
3
Followers
1
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
42
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
73%
Passengers
42,815 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
21,046 votes
7
— Good
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,381 votes
7
— Good
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,537 votes
7
— Good
69%
The Tomorrow War
13,805 votes
7
— Good
66%
No Hard Feelings
9,350 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 3
9,273 votes
7
— Good
62%
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
8,160 votes
7
— Good
72%
Peppermint
6,865 votes
7
— Good
62%
Ava
5,858 votes
7
— Good
72%
Sisu
5,707 votes
7
— Good
65%
Those Who Wish Me Dead
4,812 votes
7
— Good
62%
Reminiscence
4,810 votes
7
— Good
66%
Kate
4,235 votes
7
— Good
63%
Jolt
3,635 votes
7
— Good
68%
Luther: The Fallen Sun
3,384 votes
7
— Good
62%
Troll
3,260 votes
7
— Good
60%
Haywire
2,710 votes
7
— Good
63%
Solomon Kane
2,394 votes
7
— Good
71%
Devotion
2,268 votes
7
— Good
72%
The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
2,193 votes
7
— Good
62%
Cry Macho
2,177 votes
7
— Good
70%
Horizon: An American Saga - Chapter 1
2,173 votes
7
— Good
64%
All the Old Knives
2,050 votes
7
— Good
64%
The Princess
1,955 votes
7
— Good
68%
Run Hide Fight
1,729 votes
7
— Good
58%
Skylines
1,621 votes
7
— Good
67%
Being the Ricardos
1,570 votes
7
— Good
67%
Chris Rock: Selective Outrage
989 votes
7
— Good
67%
Finestkind
917 votes
7
— Good
65%
Chemical Hearts
851 votes
7
— Good
61%
Shut In
773 votes
7
— Good
64%
Terror on the Prairie
602 votes
7
— Good
68%
The Dark Valley
525 votes
7
— Good
71%
Rio Grande
413 votes
7
— Good
74%
Fort Apache
371 votes
7
— Good
70%
The Legend of Ben Hall
299 votes
7
— Good
64%
Lady Ballers
296 votes
7
— Good
62%
Nikki Glaser: Bangin'
202 votes
7
— Good
74%
JL Family Ranch
94 votes
7
— Good
71%
Tall in the Saddle
86 votes
7
— Good
67%
Battle of Little Bighorn
21 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch