trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jay.sanzo
3
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
66
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Walking Dead
65,920 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,322 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,243 votes
7
— Good
82%
Castle
11,684 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,085 votes
7
— Good
79%
Bones
9,852 votes
7
— Good
77%
Revenge
7,096 votes
7
— Good
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,296 votes
7
— Good
80%
Cobra Kai
6,571 votes
7
— Good
80%
Killing Eve
6,295 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,421 votes
7
— Good
73%
1899
3,660 votes
7
— Good
76%
The Night Agent
3,093 votes
7
— Good
77%
Masters of Sex
2,872 votes
7
— Good
71%
Fate: The Winx Saga
2,840 votes
7
— Good
82%
Strike Back
2,397 votes
7
— Good
76%
House of Lies
2,477 votes
7
— Good
82%
Animal Kingdom
2,024 votes
7
— Good
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,209 votes
7
— Good
78%
Goliath
1,874 votes
7
— Good
59%
The Witcher: Blood Origin
1,917 votes
7
— Good
75%
Tyrant
1,456 votes
7
— Good
70%
Griselda
1,118 votes
7
— Good
79%
The Closer
1,029 votes
7
— Good
74%
Norsemen
953 votes
7
— Good
69%
Big Sky
981 votes
7
— Good
78%
Trapped
798 votes
7
— Good
75%
Beforeigners
626 votes
7
— Good
74%
Better Than Us
597 votes
7
— Good
77%
Heartbreak High
572 votes
7
— Good
70%
The Valhalla Murders
590 votes
7
— Good
69%
The Frankenstein Chronicles
595 votes
7
— Good
71%
Vegas
484 votes
7
— Good
67%
Sexify
495 votes
7
— Good
63%
The Letter for the King
499 votes
7
— Good
72%
Without a Trace
459 votes
7
— Good
65%
In From the Cold
473 votes
7
— Good
67%
Dare Me
456 votes
7
— Good
72%
Dublin Murders
428 votes
7
— Good
74%
The Five
410 votes
7
— Good
69%
Hightown
406 votes
7
— Good
69%
Billy the Kid
401 votes
7
— Good
72%
Wrong Side of the Tracks
296 votes
7
— Good
73%
The Bay
287 votes
7
— Good
52%
Pandora
353 votes
7
— Good
69%
The Legend of El Cid
296 votes
7
— Good
72%
Sherwood
288 votes
7
— Good
69%
Black Box
267 votes
7
— Good
66%
Surviving Summer
236 votes
7
— Good
70%
Leonardo
208 votes
7
— Good
65%
Briarpatch
213 votes
7
— Good
66%
Boundless
183 votes
7
— Good
64%
Keeping Faith
139 votes
7
— Good
67%
Hidden
121 votes
7
— Good
65%
Devotion, a Story of Love and Desire
86 votes
7
— Good
67%
Blood
82 votes
7
— Good
70%
Janet King
72 votes
7
— Good
67%
Screw
70 votes
7
— Good
69%
High Heat
65 votes
7
— Good
69%
Mystery Road: Origin
52 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup