trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
jaykumar
2
followers
Bangalore, India
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
47
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,592 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,947 votes
8
— Great
86%
The Office
27,536 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,491 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,568 votes
8
— Great
80%
Loki
15,801 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,943 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,731 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,107 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,829 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,247 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,196 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,416 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,639 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,577 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,761 votes
8
— Great
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,307 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,277 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,831 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,919 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,533 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,279 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,971 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,571 votes
8
— Great
81%
Silo
5,383 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,280 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,157 votes
8
— Great
75%
Star Trek: Picard
5,061 votes
8
— Great
80%
The Fall
4,615 votes
8
— Great
77%
12 Monkeys
4,629 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,365 votes
8
— Great
73%
Halo
4,584 votes
8
— Great
71%
The Wheel of Time
4,475 votes
8
— Great
72%
Raised by Wolves
4,432 votes
8
— Great
73%
Ahsoka
3,648 votes
8
— Great
77%
Masters of Sex
2,872 votes
8
— Great
78%
Masters of the Air
1,782 votes
8
— Great
81%
Lessons in Chemistry
1,320 votes
8
— Great
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,203 votes
8
— Great
73%
DOTA: Dragon's Blood
1,017 votes
8
— Great
75%
Marvel's Hit-Monkey
603 votes
8
— Great
68%
Loot
540 votes
8
— Great
73%
Children of Dune
493 votes
8
— Great
71%
Beware the Batman
363 votes
8
— Great
68%
Crusade
321 votes
8
— Great
72%
Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix
252 votes
8
— Great
73%
Star Trek Continues
159 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup