trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jessi
VIP
9
21
followers
Parsons, KS
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Suits
24,306 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,427 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,685 votes
9
— Superb
84%
Community
20,299 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,941 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,792 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,671 votes
9
— Superb
84%
Stargate Atlantis
6,531 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,912 votes
9
— Superb
79%
Scandal
4,789 votes
9
— Superb
71%
Defiance
4,341 votes
9
— Superb
83%
Halt and Catch Fire
4,166 votes
9
— Superb
80%
American Crime Story
3,844 votes
9
— Superb
77%
Haven
3,624 votes
9
— Superb
80%
Jane the Virgin
3,387 votes
9
— Superb
76%
Covert Affairs
2,508 votes
9
— Superb
80%
The Young Pope
2,046 votes
9
— Superb
75%
Switched at Birth
1,408 votes
9
— Superb
81%
Miranda
896 votes
9
— Superb
87%
The Vietnam War
561 votes
9
— Superb
78%
Being Erica
502 votes
9
— Superb
85%
VICE
501 votes
9
— Superb
77%
When We Rise
160 votes
9
— Superb
77%
Jem
76 votes
9
— Superb
77%
VICE News Tonight
61 votes
9
— Superb
79%
Robert Kirkman's Secret History of Comics
51 votes
9
— Superb
73%
Edwardian Farm
24 votes
9
— Superb
65%
Roc
22 votes
9
— Superb
59%
The Torkelsons
19 votes
9
— Superb
76%
9 Months That Made You
9 votes
9
— Superb
71%
Manor House
8 votes
9
— Superb
57%
The 1900 House
8 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup