Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
J.R.
0
Followers
0
Following
Scottsdale, AZ
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
204
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
78%
Avatar
61,668 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,440 votes
7
— Good
77%
Arrival
57,985 votes
7
— Good
81%
The Martian
53,090 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
50,482 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
50,081 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,823 votes
7
— Good
77%
Get Out
42,148 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
41,287 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,730 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
37,363 votes
7
— Good
77%
The Revenant
34,525 votes
7
— Good
70%
Venom
34,513 votes
7
— Good
74%
Split
33,216 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
32,311 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
31,260 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
31,089 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,917 votes
7
— Good
74%
It
29,748 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
28,603 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,855 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,833 votes
7
— Good
81%
1917
25,523 votes
7
— Good
73%
Free Guy
24,325 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
24,011 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,390 votes
7
— Good
76%
The Equalizer
21,810 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
21,048 votes
7
— Good
69%
Barbie
20,512 votes
7
— Good
70%
Don't Look Up
20,103 votes
7
— Good
81%
Ford v Ferrari
19,549 votes
7
— Good
76%
The Conjuring
19,447 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,967 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,737 votes
7
— Good
74%
No Time to Die
18,495 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,644 votes
7
— Good
72%
Game Night
17,637 votes
7
— Good
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,540 votes
7
— Good
78%
The Gentlemen
16,940 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 2
16,856 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,766 votes
7
— Good
74%
The Conjuring 2
16,646 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
16,508 votes
7
— Good
71%
Fast & Furious 6
16,368 votes
7
— Good
73%
American Made
16,102 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,959 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,870 votes
7
— Good
70%
Us
15,821 votes
7
— Good
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,565 votes
7
— Good
68%
Godzilla vs. Kong
15,491 votes
7
— Good
66%
Transformers: Dark of the Moon
15,402 votes
7
— Good
72%
The Menu
15,332 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,973 votes
7
— Good
70%
Red Sparrow
14,839 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
14,710 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
14,444 votes
7
— Good
76%
The Irishman
13,804 votes
7
— Good
67%
Red Notice
13,757 votes
7
— Good
65%
300: Rise of an Empire
13,086 votes
7
— Good
71%
Extraction
13,053 votes
7
— Good
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch