Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
jchaven
2
Followers
33
Following
Nerdocrumbesia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Cosmos
1,140 votes
8
— Great
87%
Rick and Morty
30,534 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
7,248 votes
8
— Great
86%
Scavengers Reign
1,146 votes
8
— Great
85%
Adventure Time: Distant Lands
520 votes
8
— Great
84%
South Park
19,678 votes
8
— Great
84%
The Bear
7,763 votes
8
— Great
84%
Primal
1,209 votes
8
— Great
83%
Regular Show
2,347 votes
8
— Great
83%
Tom and Jerry
1,261 votes
8
— Great
82%
Fallout
7,918 votes
8
— Great
82%
The Maxx
190 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
10,122 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,537 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,475 votes
8
— Great
80%
Final Space
3,109 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,156 votes
8
— Great
80%
Ugly Americans
694 votes
8
— Great
79%
That '70s Show
8,079 votes
8
— Great
79%
Sealab 2021
362 votes
8
— Great
77%
Liquid Television
27 votes
8
— Great
76%
Mickey Mouse
122 votes
8
— Great
76%
Solar Opposites
2,181 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
3,369 votes
8
— Great
75%
The Ren and Stimpy Show
713 votes
8
— Great
74%
Station Eleven
1,787 votes
8
— Great
74%
Foster's Home for Imaginary Friends
595 votes
8
— Great
74%
Big Mouth
4,460 votes
8
— Great
73%
Man Down
216 votes
8
— Great
71%
Avatar: The Last Airbender
2,635 votes
8
— Great
70%
Grounded for Life
328 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch