Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
jdavid
VIP
6
1
Follower
1
Following
San Francisco, California
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
33
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Avatar: The Last Airbender
19,482 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,932 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Cosmos
5,165 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,384 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Rick and Morty
30,710 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,362 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
18,065 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
26,245 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
19,005 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
26,571 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,985 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
14,327 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Star Wars: Andor
6,836 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
10,180 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,671 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek: Strange New Worlds
3,052 votes
10
— Totally Ninja!
81%
For All Mankind
4,810 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Watchmen
7,305 votes
10
— Totally Ninja!
80%
We Bare Bears
758 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
16,577 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Wednesday
12,030 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Only Murders in the Building
5,821 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Witcher
20,214 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Trek: Lower Decks
2,055 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Man in the High Castle
7,003 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ghosts
1,158 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Peripheral
3,464 votes
10
— Totally Ninja!
74%
People of Earth
550 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Star Trek: Prodigy
642 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Baby-Sitters Club
314 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Ahsoka
3,939 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Raised by Wolves
4,540 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Star Trek: The Animated Series
639 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch