trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jake R
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
50
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
Rick and Morty
29,372 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,312 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,949 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,555 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,443 votes
8
— Great
84%
South Park
19,177 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,666 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,649 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,416 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,510 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,196 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,366 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,360 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,951 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,419 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,738 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,493 votes
8
— Great
87%
Succession
8,200 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,310 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
7,010 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,509 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,097 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,091 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,005 votes
7
— Good
84%
The Pacific
5,643 votes
8
— Great
83%
What We Do in the Shadows
4,680 votes
8
— Great
73%
Halo
4,527 votes
7
— Good
86%
Shōgun
4,112 votes
8
— Great
75%
3 Body Problem
3,803 votes
7
— Good
73%
Ahsoka
3,563 votes
7
— Good
75%
Baby Reindeer
2,895 votes
7
— Good
72%
Avatar: The Last Airbender
2,334 votes
7
— Good
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,259 votes
8
— Great
81%
Formula 1: Drive to Survive
2,256 votes
8
— Great
83%
Regular Show
2,233 votes
8
— Great
86%
Peep Show
2,229 votes
8
— Great
83%
Flight of the Conchords
2,205 votes
8
— Great
85%
Clarkson's Farm
2,035 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Vox Machina
1,811 votes
8
— Great
78%
Masters of the Air
1,712 votes
7
— Good
88%
Our Planet
1,527 votes
9
— Superb
87%
Taskmaster
1,317 votes
9
— Superb
90%
Blue Planet II
1,091 votes
9
— Superb
87%
The Blue Planet
883 votes
9
— Superb
83%
Detectorists
669 votes
8
— Great
82%
Bluey
654 votes
9
— Superb
78%
Gavin & Stacey
552 votes
8
— Great
84%
Adventure Time: Fionna & Cake
408 votes
8
— Great
81%
The Traitors
290 votes
8
— Great
82%
Mortimer & Whitehouse: Gone Fishing
65 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup