trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
jdublife
17
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,253 votes
4
— Poor
68%
Dirty Grandpa
12,208 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The 40 Year Old Virgin
11,373 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Den of Thieves
9,580 votes
8
— Great
65%
Get Hard
7,691 votes
4
— Poor
65%
Zack and Miri Make a Porno
4,584 votes
10
— Totally Ninja!
68%
A Ghost Story
3,775 votes
1
— Weak Sauce :(
80%
A Bronx Tale
3,131 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Friday the 13th
3,587 votes
6
— Fair
72%
Road House
3,062 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Jeepers Creepers 3
2,584 votes
5
— Meh
64%
The Other Side of the Door
1,986 votes
5
— Meh
66%
Wolf Creek
1,621 votes
6
— Fair
64%
Erased
1,483 votes
7
— Good
60%
After.Life
1,226 votes
4
— Poor
61%
London Boulevard
1,157 votes
4
— Poor
50%
Day of the Dead: Bloodline
1,214 votes
6
— Fair
63%
A Kind of Murder
987 votes
6
— Fair
74%
Juice
856 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Tales from the Crypt: Demon Knight
803 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Good People
855 votes
6
— Fair
76%
The Last Dragon
753 votes
10
— Totally Ninja!
46%
Exorcist II: The Heretic
922 votes
2
— Terrible
75%
Paid in Full
534 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Knockaround Guys
490 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Poetic Justice
461 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Welcome Home Roscoe Jenkins
467 votes
7
— Good
71%
Clockers
394 votes
10
— Totally Ninja!
58%
ABCs of Death 2
433 votes
6
— Fair
58%
Summer Camp
351 votes
5
— Meh
71%
A Thin Line Between Love and Hate
267 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Peeples
258 votes
6
— Fair
55%
Rest Stop
253 votes
4
— Poor
50%
Grace
234 votes
4
— Poor
73%
Blue Hill Avenue
71 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Mischief Night
90 votes
7
— Good
48%
Neighbor
68 votes
5
— Meh
42%
Donner Pass
59 votes
4
— Poor
53%
Mischief Night
36 votes
7
— Good
69%
G
22 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup