trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jedan X Rivera
0
followers
Allentown, Pennsylvania
53
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
35
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Chicago P.D.
3,336 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chicago Fire
4,075 votes
10
— Totally Ninja!
80%
SEAL Team
2,281 votes
10
— Totally Ninja!
80%
9-1-1
3,111 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Power Book II: Ghost
705 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Chi
479 votes
10
— Totally Ninja!
79%
A Million Little Things
670 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Blue Bloods
2,747 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Life in Pieces
910 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Chicago Med
1,892 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Evil
1,923 votes
10
— Totally Ninja!
77%
For Life
523 votes
10
— Totally Ninja!
77%
9-1-1: Lone Star
1,331 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Bob Hearts Abishola
380 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Mom
2,500 votes
10
— Totally Ninja!
75%
S.W.A.T.
2,237 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Young Sheldon
5,903 votes
10
— Totally Ninja!
75%
FBI
1,644 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Paynes
30 votes
10
— Totally Ninja!
74%
black-ish
1,662 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Neighborhood
744 votes
10
— Totally Ninja!
72%
FBI: Most Wanted
786 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Ransom
342 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Salvation
1,754 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Man With a Plan
644 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Hightown
405 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Clarice
707 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Last O.G.
265 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Unicorn
357 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Fam
177 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Superior Donuts
218 votes
10
— Totally Ninja!
60%
The Great Indoors
342 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Broke
97 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Bad Teacher
259 votes
10
— Totally Ninja!
52%
9JKL
130 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup