trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jeff Higgins
VIP
4
1
follower
Toronto, Ontario
33
Jeff
is watching
Star Trek: Discovery
5x03
"Jinaal"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
72
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
Death Note
15,730 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,051 votes
8
— Great
83%
Luther
7,654 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,890 votes
8
— Great
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,004 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
4,963 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,119 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,879 votes
8
— Great
65%
Space Force
3,690 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,873 votes
8
— Great
76%
Elfen Lied
2,917 votes
8
— Great
84%
SPY x FAMILY
2,297 votes
8
— Great
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,139 votes
8
— Great
82%
Dopesick
2,062 votes
8
— Great
80%
Psycho-Pass
1,895 votes
8
— Great
76%
Poker Face
1,904 votes
8
— Great
84%
Made in Abyss
1,685 votes
8
— Great
82%
Trigun
1,613 votes
8
— Great
79%
The Rising of the Shield Hero
1,501 votes
8
— Great
84%
She-Ra and the Princesses of Power
1,383 votes
8
— Great
79%
Black Lagoon
1,372 votes
8
— Great
71%
Deadman Wonderland
1,402 votes
8
— Great
79%
Ergo Proxy
1,155 votes
8
— Great
78%
Log Horizon
1,061 votes
8
— Great
78%
Aggretsuko
880 votes
8
— Great
86%
Mushi-Shi
810 votes
8
— Great
78%
Paranoia Agent
755 votes
8
— Great
79%
Little Witch Academia
726 votes
8
— Great
79%
Golden Boy
682 votes
8
— Great
73%
Accel World
689 votes
8
— Great
76%
RWBY
624 votes
8
— Great
80%
From the New World
563 votes
8
— Great
84%
Amphibia
547 votes
8
— Great
83%
ODDTAXI
540 votes
8
— Great
82%
Oshi no Ko
543 votes
8
— Great
69%
Devil May Cry
552 votes
8
— Great
74%
Fruits Basket
447 votes
8
— Great
84%
Adventure Time: Fionna & Cake
408 votes
8
— Great
72%
Gargantia on the Verdurous Planet
400 votes
8
— Great
75%
Challenger: The Final Flight
389 votes
8
— Great
82%
Beck: Mongolian Chop Squad
353 votes
8
— Great
78%
Tokyo Magnitude 8.0
353 votes
8
— Great
73%
Love Hina
366 votes
8
— Great
79%
Azumanga Daioh
349 votes
8
— Great
68%
OreImo
382 votes
8
— Great
77%
Panty & Stocking with Garterbelt
351 votes
8
— Great
73%
Shakugan no Shana
289 votes
8
— Great
70%
Rin: Daughters of Mnemosyne
254 votes
8
— Great
74%
Chrono Crusade
245 votes
8
— Great
65%
Ghost in the Shell: SAC_2045
251 votes
8
— Great
73%
Tiger & Bunny
226 votes
8
— Great
76%
Michiko and Hatchin
167 votes
8
— Great
72%
Texhnolyze
165 votes
8
— Great
72%
Now and Then, Here and There
130 votes
8
— Great
70%
RahXephon
132 votes
8
— Great
76%
Genshiken
123 votes
8
— Great
68%
Speed Grapher
117 votes
8
— Great
60%
Bludgeoning Angel Dokuro-chan
129 votes
8
— Great
70%
Noein: To Your Other Self
93 votes
8
— Great
71%
Gun x Sword
79 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup