trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jeff Higgins
VIP
4
1
follower
Toronto, Ontario
33
Jeff
is watching
Star Trek: Discovery
5x02
"Under the Twin Moons"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
219
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
91%
Chernobyl
25,996 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,804 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,012 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,064 votes
7
— Good
85%
Parks and Recreation
17,409 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,730 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,344 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,051 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,141 votes
7
— Good
87%
Stargate SG-1
9,162 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,334 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,654 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,752 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,890 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,509 votes
9
— Superb
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,004 votes
8
— Great
81%
Silo
5,234 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Foundation
5,224 votes
9
— Superb
83%
My Hero Academia
4,963 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,119 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,878 votes
8
— Great
80%
Stargate Universe
4,881 votes
9
— Superb
75%
Star Trek: Picard
5,043 votes
7
— Good
76%
Sword Art Online
4,684 votes
9
— Superb
81%
For All Mankind
4,506 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,155 votes
9
— Superb
82%
Cyberpunk: Edgerunners
3,992 votes
7
— Good
83%
Fullmetal Alchemist
3,844 votes
9
— Superb
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,668 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Space Force
3,690 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,272 votes
7
— Good
75%
The Peripheral
3,274 votes
7
— Good
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,872 votes
8
— Great
76%
Elfen Lied
2,917 votes
8
— Great
82%
Chainsaw Man
2,494 votes
7
— Good
84%
SPY x FAMILY
2,295 votes
8
— Great
76%
Mythic Quest
2,392 votes
9
— Superb
84%
Gurren Lagann
2,108 votes
9
— Superb
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,139 votes
8
— Great
82%
Dopesick
2,062 votes
8
— Great
77%
Inside Job
2,094 votes
7
— Good
80%
The Dragon Prince
1,976 votes
9
— Superb
71%
High School of the Dead
2,062 votes
9
— Superb
80%
Psycho-Pass
1,895 votes
8
— Great
76%
Poker Face
1,904 votes
8
— Great
84%
Made in Abyss
1,685 votes
8
— Great
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,645 votes
6
— Fair
82%
Trigun
1,613 votes
8
— Great
65%
Kaleidoscope
1,739 votes
7
— Good
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,537 votes
7
— Good
88%
The Owl House
1,441 votes
9
— Superb
79%
The Rising of the Shield Hero
1,501 votes
8
— Great
86%
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
1,410 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Soul Eater
1,477 votes
9
— Superb
84%
She-Ra and the Princesses of Power
1,383 votes
8
— Great
79%
Black Lagoon
1,372 votes
8
— Great
71%
Deadman Wonderland
1,402 votes
8
— Great
79%
FLCL
1,298 votes
7
— Good
75%
The Devil Is a Part-Timer!
1,333 votes
7
— Good
74%
The Dropout
1,290 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup