trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jeff in Seattle
VIP
8
3
followers
Seattle, WA
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
33
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Chernobyl
26,211 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,937 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,208 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,047 votes
8
— Great
80%
Merlin
6,128 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,868 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,783 votes
8
— Great
79%
Warehouse 13
5,669 votes
8
— Great
80%
The Fall
4,615 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,918 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,836 votes
8
— Great
77%
Humans
3,665 votes
8
— Great
81%
The Inbetweeners
3,303 votes
8
— Great
78%
Jericho
3,262 votes
8
— Great
75%
Wilfred
2,685 votes
8
— Great
78%
Sneaky Pete
1,892 votes
8
— Great
67%
Nine Perfect Strangers
1,683 votes
8
— Great
78%
Being Human
1,580 votes
8
— Great
82%
Parenthood
1,556 votes
8
— Great
69%
BONDiNG
1,395 votes
8
— Great
76%
Roswell
1,381 votes
8
— Great
75%
Hollywood
1,321 votes
8
— Great
68%
The Mosquito Coast
923 votes
8
— Great
80%
Kingdom
690 votes
8
— Great
69%
KEVIN CAN F**K HIMSELF
585 votes
8
— Great
75%
The Other Two
559 votes
8
— Great
74%
Plebs
493 votes
8
— Great
74%
Family Ties
429 votes
8
— Great
59%
Mr. Corman
370 votes
8
— Great
79%
The Almighty Johnsons
320 votes
8
— Great
77%
Sirens
200 votes
8
— Great
75%
Banana
176 votes
8
— Great
75%
Oasis
113 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup