Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
jefiklein
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
59
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,181 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
62,209 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
54,819 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
29,806 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
26,150 votes
8
— Great
83%
Supernatural
25,409 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,611 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,725 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
23,242 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
23,125 votes
8
— Great
77%
The 100
20,512 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,346 votes
8
— Great
77%
Family Guy
19,292 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,983 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,797 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,333 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,759 votes
8
— Great
82%
The Good Place
14,250 votes
8
— Great
77%
The Umbrella Academy
14,724 votes
8
— Great
80%
Sex Education
14,155 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,561 votes
8
— Great
82%
Californication
11,383 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,572 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,378 votes
8
— Great
86%
Fleabag
9,108 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,480 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,313 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,400 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,238 votes
8
— Great
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,147 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,161 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,846 votes
8
— Great
82%
Billions
5,567 votes
8
— Great
73%
Titans
5,819 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,902 votes
8
— Great
79%
Scandal
4,828 votes
8
— Great
76%
Upload
4,913 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,912 votes
8
— Great
77%
The O.C.
3,925 votes
8
— Great
82%
Mr. Bean
3,741 votes
8
— Great
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,512 votes
8
— Great
65%
Space Force
3,789 votes
8
— Great
69%
Emily in Paris
3,250 votes
8
— Great
75%
House of Lies
2,496 votes
8
— Great
84%
Justice League
1,879 votes
8
— Great
82%
Locked Up
1,532 votes
8
— Great
77%
My Wife and Kids
1,350 votes
8
— Great
76%
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
1,004 votes
8
— Great
78%
X-Men: Evolution
795 votes
8
— Great
80%
Patriot Act with Hasan Minhaj
590 votes
8
— Great
76%
Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates
553 votes
8
— Great
83%
Justice League Unlimited
448 votes
8
— Great
78%
The Tom and Jerry Show
368 votes
8
— Great
78%
Dungeons & Dragons
335 votes
8
— Great
77%
Static Shock
332 votes
8
— Great
73%
The Final Table
270 votes
8
— Great
80%
The Business
169 votes
8
— Great
65%
The New Woody Woodpecker Show
106 votes
8
— Great
75%
Masterchef Brasil: A Revanche
21 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch