trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jenny O'Leary
0
followers
Massachusetts
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
83%
Guardians of the Galaxy
96,655 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,529 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
56,042 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wonder Woman
56,576 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,324 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,324 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Se7en
34,482 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Nobody
19,412 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,320 votes
10
— Totally Ninja!
72%
We're the Millers
17,582 votes
10
— Totally Ninja!
70%
How the Grinch Stole Christmas
12,513 votes
10
— Totally Ninja!
77%
What We Do in the Shadows
10,282 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Interview with the Vampire
9,555 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Others
9,516 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Bridesmaids
8,848 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Heat
8,701 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
8,378 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Hocus Pocus
8,304 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Spaceballs
7,387 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Anchorman 2: The Legend Continues
6,508 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Disturbia
5,381 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Young Frankenstein
4,052 votes
10
— Totally Ninja!
72%
P.S. I Love You
4,099 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Hocus Pocus 2
3,244 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Phantom of the Opera
2,555 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Awakening
1,962 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast
1,745 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Stir of Echoes
1,780 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Wedding Planner
1,892 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant
1,483 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Wedding Date
1,330 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Enough
1,163 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Hysteria
975 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Bo Burnham: What.
859 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Calamity Jane
313 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Lady in White
169 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Alvin and the Chipmunks Meet the Wolfman
163 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup