trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
JenovaTrinity
0
followers
Fresno, California
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,468 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,113 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,993 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,446 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,523 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,223 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,258 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,537 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,430 votes
7
— Good
85%
Rome
6,797 votes
7
— Good
85%
Naruto Shippuden
6,774 votes
7
— Good
82%
Naruto
6,601 votes
7
— Good
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,134 votes
7
— Good
76%
Pokémon
2,482 votes
7
— Good
65%
Black Lightning
2,402 votes
7
— Good
78%
Robot Chicken
1,821 votes
7
— Good
72%
Sabrina, the Teenage Witch
1,695 votes
7
— Good
76%
Dexter's Laboratory
1,465 votes
7
— Good
78%
Terror in Resonance
1,416 votes
7
— Good
72%
Roseanne
1,342 votes
7
— Good
73%
The Flintstones
1,038 votes
7
— Good
75%
Darkwing Duck
592 votes
7
— Good
74%
Foster's Home for Imaginary Friends
576 votes
7
— Good
69%
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius
571 votes
7
— Good
75%
Chip 'n Dale Rescue Rangers
556 votes
7
— Good
73%
Wolverine and the X-Men
480 votes
7
— Good
74%
Fruits Basket
447 votes
7
— Good
74%
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat
423 votes
7
— Good
73%
Aladdin
399 votes
7
— Good
70%
Skeleton Knight in Another World
306 votes
7
— Good
70%
Keijo!!!!!!!!
285 votes
7
— Good
65%
The Dungeon of Black Company
179 votes
7
— Good
71%
Code Monkeys
138 votes
7
— Good
53%
Queen Emeraldas
11 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup