Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
JessicaPetrova
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
49
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Moana
49,895 votes
8
— Great
81%
Joker
48,681 votes
8
— Great
78%
Deadpool 2
42,840 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
34,061 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
32,334 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
29,453 votes
8
— Great
73%
Free Guy
24,309 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,245 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,066 votes
8
— Great
82%
Green Book
19,708 votes
8
— Great
69%
Bird Box
19,141 votes
8
— Great
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,528 votes
8
— Great
72%
Don't Breathe
17,509 votes
8
— Great
69%
Ocean's Eight
17,140 votes
8
— Great
75%
Creed
16,614 votes
8
— Great
79%
Room
16,128 votes
8
— Great
78%
The Theory of Everything
15,154 votes
8
— Great
70%
Red Sparrow
14,831 votes
8
— Great
70%
Enola Holmes
11,948 votes
8
— Great
77%
10 Things I Hate About You
11,820 votes
8
— Great
69%
The Platform
10,962 votes
8
— Great
73%
Crazy Rich Asians
10,563 votes
8
— Great
71%
Ready or Not
10,552 votes
8
— Great
72%
Turning Red
10,348 votes
8
— Great
69%
Black Mirror: Bandersnatch
7,893 votes
8
— Great
67%
The Spy Who Dumped Me
7,050 votes
8
— Great
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,594 votes
8
— Great
82%
The Handmaiden
6,288 votes
8
— Great
67%
I Care a Lot
5,744 votes
8
— Great
68%
The Darkest Minds
5,070 votes
8
— Great
71%
Run
4,999 votes
8
— Great
71%
The Call
4,714 votes
8
— Great
71%
Fear Street: 1978
4,240 votes
8
— Great
69%
Fresh
3,710 votes
8
— Great
62%
Circle
3,514 votes
8
— Great
73%
Everything, Everything
3,441 votes
8
— Great
66%
#Alive
2,822 votes
8
— Great
72%
The Half of It
2,398 votes
8
— Great
67%
Do Revenge
2,179 votes
8
— Great
69%
All the Bright Places
2,075 votes
8
— Great
72%
The Call
1,830 votes
8
— Great
65%
Point Blank
1,353 votes
8
— Great
68%
A Fall from Grace
1,341 votes
8
— Great
62%
The Prom
1,223 votes
8
— Great
62%
Not Okay
1,057 votes
8
— Great
69%
Unlocked
608 votes
8
— Great
69%
Midnight
397 votes
8
— Great
69%
All Together Now
358 votes
8
— Great
58%
Maria
280 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch