trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jeff
VIP
7
1
follower
Michigan
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
30
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
65%
Suicide Squad
58,705 votes
8
— Great
81%
Joker
46,571 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,563 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
28,451 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
28,863 votes
8
— Great
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,329 votes
8
— Great
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,162 votes
8
— Great
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,262 votes
8
— Great
74%
The Magnificent Seven
22,140 votes
8
— Great
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,303 votes
8
— Great
72%
Bad Moms
18,110 votes
8
— Great
73%
The Equalizer 2
16,380 votes
8
— Great
68%
Rampage
15,486 votes
8
— Great
67%
Bright
14,641 votes
8
— Great
66%
Skyscraper
12,215 votes
8
— Great
66%
6 Underground
11,389 votes
8
— Great
77%
Patriots Day
10,494 votes
8
— Great
73%
The Italian Job
10,362 votes
8
— Great
74%
Rocketman
9,582 votes
8
— Great
70%
2 Guns
9,271 votes
8
— Great
71%
Criminal
8,576 votes
8
— Great
69%
Mile 22
7,823 votes
8
— Great
73%
Peppermint
6,759 votes
8
— Great
71%
The Mountain Between Us
6,781 votes
8
— Great
71%
21 Bridges
6,039 votes
8
— Great
65%
Tom Clancy's Without Remorse
5,764 votes
8
— Great
75%
Where the Crawdads Sing
4,725 votes
8
— Great
76%
Sound of Freedom
3,553 votes
8
— Great
70%
Young Guns II
1,068 votes
8
— Great
68%
Hoffa
387 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup