trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jimi Wikman
VIP
8
0
followers
Täby kyrkby, Sweden
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
46
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
65%
Suicide Squad
58,816 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,213 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,885 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,153 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,429 votes
7
— Good
80%
Inside Out
43,425 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
36,997 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,305 votes
7
— Good
70%
Venom
33,763 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,049 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
27,935 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,459 votes
7
— Good
70%
Despicable Me 3
20,244 votes
7
— Good
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,169 votes
7
— Good
73%
The Mummy
16,270 votes
7
— Good
64%
The Meg
16,225 votes
7
— Good
66%
Power Rangers
14,877 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,679 votes
7
— Good
77%
Wind River
14,664 votes
7
— Good
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,266 votes
7
— Good
70%
The Angry Birds Movie
14,139 votes
7
— Good
64%
Geostorm
13,994 votes
7
— Good
56%
Green Lantern
13,535 votes
7
— Good
65%
Mortal Engines
13,070 votes
7
— Good
68%
Salt
11,925 votes
7
— Good
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,385 votes
7
— Good
71%
The Old Guard
10,632 votes
7
— Good
67%
The Mummy Returns
10,490 votes
7
— Good
63%
Battleship
10,451 votes
7
— Good
76%
Rise of the Guardians
10,167 votes
7
— Good
65%
Van Helsing
8,821 votes
7
— Good
63%
Underwater
8,308 votes
7
— Good
62%
G.I. Joe: Retaliation
7,985 votes
7
— Good
70%
Underworld: Evolution
7,927 votes
7
— Good
67%
Damsel
6,407 votes
7
— Good
69%
Swordfish
5,731 votes
7
— Good
64%
Heart of Stone
4,045 votes
7
— Good
57%
Conan the Barbarian
3,775 votes
7
— Good
60%
The Silence
3,642 votes
7
— Good
61%
Shotgun Wedding
2,800 votes
7
— Good
67%
A-X-L
2,508 votes
7
— Good
64%
Starship Troopers: Traitor of Mars
1,529 votes
7
— Good
65%
Deep Rising
932 votes
7
— Good
69%
BLAME!
861 votes
7
— Good
66%
Double World
357 votes
7
— Good
71%
The Wolverine: Path of a Ronin
54 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup