trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jimmy 30850
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
71%
The Amazing Spider-Man
28,260 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Ghost in the Shell
26,569 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,782 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Atomic Blonde
18,453 votes
10
— Totally Ninja!
55%
After Earth
10,115 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Kidnap
7,378 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Security
3,999 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Get the Gringo
3,157 votes
10
— Totally Ninja!
56%
Max Payne
3,502 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Boo! A Madea Halloween
2,530 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Revolt
1,746 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Bound
1,386 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Indecent Proposal
1,447 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Fear
1,130 votes
10
— Totally Ninja!
63%
S.W.A.T.: Under Siege
869 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Hickok
853 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Cruel Intentions 2
509 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Bad Girls
356 votes
10
— Totally Ninja!
56%
Dr. Strange
156 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Night Passage
91 votes
10
— Totally Ninja!
47%
Nick Fury: Agent of S.H.I.E.L.D.
124 votes
10
— Totally Ninja!
56%
The Tribe
60 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Wonder Woman
46 votes
10
— Totally Ninja!
46%
The Last Sentinel
52 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Cimarron Kid
28 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Wild and the Innocent
24 votes
10
— Totally Ninja!
34%
Man with a Gun
5 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup