trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
José Luís Terol Esteve
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
135
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Deadpool
108,721 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,518 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,813 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,788 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,909 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,439 votes
9
— Superb
65%
Suicide Squad
58,883 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,298 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,661 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,521 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
55,980 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,732 votes
6
— Fair
81%
The Martian
51,754 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,263 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
49,254 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
49,006 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,119 votes
8
— Great
82%
The Dark Knight Rises
46,229 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,530 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,269 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,264 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
42,138 votes
9
— Superb
74%
Captain America: The First Avenger
41,122 votes
6
— Fair
71%
Jurassic World
40,651 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,377 votes
7
— Good
72%
Thor
39,416 votes
10
— Totally Ninja!
71%
X-Men: Apocalypse
37,062 votes
7
— Good
82%
Inglourious Basterds
36,954 votes
9
— Superb
69%
Thor: The Dark World
35,853 votes
9
— Superb
75%
Now You See Me
33,597 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Justice League
31,632 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
31,532 votes
6
— Fair
67%
Lucy
29,114 votes
6
— Fair
71%
The Amazing Spider-Man
28,271 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,055 votes
5
— Meh
71%
Now You See Me 2
27,923 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,761 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,578 votes
8
— Great
72%
Pacific Rim
25,743 votes
8
— Great
76%
300
25,153 votes
8
— Great
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,792 votes
7
— Good
63%
Assassin's Creed
23,436 votes
7
— Good
71%
Central Intelligence
22,967 votes
7
— Good
65%
The Incredible Hulk
22,449 votes
8
— Great
68%
Ted
22,376 votes
9
— Superb
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,969 votes
7
— Good
75%
The Social Network
21,713 votes
8
— Great
70%
Warcraft
21,237 votes
8
— Great
73%
Maleficent
21,182 votes
9
— Superb
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,110 votes
8
— Great
76%
Watchmen
20,982 votes
8
— Great
69%
The Wolverine
20,656 votes
7
— Good
66%
Transformers: The Last Knight
19,117 votes
5
— Meh
71%
In Time
17,451 votes
7
— Good
63%
Transformers: Age of Extinction
16,619 votes
5
— Meh
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,395 votes
7
— Good
73%
The Great Gatsby
15,348 votes
4
— Poor
66%
Cars 2
15,332 votes
8
— Great
77%
Sin City
15,280 votes
9
— Superb
75%
Upgrade
15,256 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup