trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Joshua
9
followers
Waiting at Laughtale
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Dune
36,338 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,087 votes
9
— Superb
82%
V for Vendetta
30,167 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
24,958 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
18,786 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,146 votes
9
— Superb
80%
Soul
17,658 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
16,943 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,265 votes
9
— Superb
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,139 votes
9
— Superb
74%
Doctor Sleep
10,300 votes
9
— Superb
81%
The Iron Giant
8,719 votes
9
— Superb
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,600 votes
9
— Superb
76%
Dark City
5,715 votes
9
— Superb
76%
Stranger Than Fiction
5,094 votes
9
— Superb
63%
Color Out of Space
4,064 votes
9
— Superb
78%
I Saw the Devil
4,046 votes
9
— Superb
77%
Porco Rosso
3,929 votes
9
— Superb
69%
Seeking a Friend for the End of the World
3,724 votes
9
— Superb
73%
The Witcher: Nightmare of the Wolf
3,004 votes
9
— Superb
73%
Death at a Funeral
2,643 votes
9
— Superb
72%
Pom Poko
1,600 votes
9
— Superb
75%
South Park: Joining the Panderverse
1,465 votes
9
— Superb
73%
GANTZ:O
1,453 votes
9
— Superb
79%
Steins;Gate: The Movie - Load Region of Déjà Vu
802 votes
9
— Superb
74%
Rurouni Kenshin: The Final
756 votes
9
— Superb
84%
Violet Evergarden: The Movie
691 votes
9
— Superb
78%
No Game No Life: Zero
598 votes
9
— Superb
73%
Ride Your Wave
372 votes
9
— Superb
83%
The First Slam Dunk
348 votes
9
— Superb
71%
Hello World
317 votes
9
— Superb
64%
Gintama
244 votes
9
— Superb
73%
Gintama 2: Rules are Made to Be Broken
85 votes
9
— Superb
71%
On-Gaku: Our Sound
71 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup