trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Joshua
9
followers
Waiting at Laughtale
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
72
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Sherlock
47,146 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,403 votes
8
— Great
86%
Mushi-Shi
809 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,129 votes
8
— Great
84%
Ping Pong the Animation
484 votes
8
— Great
84%
SPY x FAMILY
2,306 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,441 votes
8
— Great
84%
Yuri!!! on Ice
1,159 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,084 votes
8
— Great
83%
Pantheon
623 votes
8
— Great
83%
Bocchi the Rock!
477 votes
8
— Great
83%
ODDTAXI
539 votes
8
— Great
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,538 votes
8
— Great
83%
Rainbow
258 votes
8
— Great
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,007 votes
8
— Great
82%
Kuroko's Basketball
1,119 votes
8
— Great
82%
Chainsaw Man
2,507 votes
8
— Great
82%
Oshi no Ko
544 votes
8
— Great
81%
To Your Eternity
603 votes
8
— Great
81%
The Eminence in Shadow
589 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,387 votes
8
— Great
80%
Summer Time Rendering
537 votes
8
— Great
80%
My Dress-Up Darling
986 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,116 votes
8
— Great
80%
Ash vs Evil Dead
3,859 votes
8
— Great
80%
Star vs. the Forces of Evil
1,077 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,194 votes
8
— Great
79%
The Rising of the Shield Hero
1,502 votes
8
— Great
78%
GATE
792 votes
8
— Great
78%
The Orville
5,846 votes
8
— Great
78%
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans
284 votes
8
— Great
78%
Welcome to the Ballroom
175 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,677 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,809 votes
8
— Great
78%
Golden Kamuy
287 votes
8
— Great
77%
Inside Job
2,101 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,206 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,917 votes
8
— Great
77%
Last Hero Inuyashiki
677 votes
8
— Great
76%
Ōban Star-Racers
109 votes
8
— Great
76%
Knights of Sidonia
618 votes
8
— Great
76%
Call of the Night
347 votes
8
— Great
76%
Mythic Quest
2,397 votes
8
— Great
75%
Xiaolin Showdown
225 votes
8
— Great
75%
Devilman Crybaby
1,945 votes
8
— Great
75%
DARLING in the FRANXX
1,244 votes
8
— Great
75%
Charlotte
1,044 votes
8
— Great
74%
The Case Study of Vanitas
264 votes
8
— Great
74%
Akudama Drive
404 votes
8
— Great
74%
Huntik: Secrets & Seekers
68 votes
8
— Great
74%
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious
536 votes
8
— Great
74%
Man Down
212 votes
8
— Great
73%
Rage of Bahamut
358 votes
8
— Great
73%
DOTA: Dragon's Blood
1,010 votes
8
— Great
73%
After the Rain
249 votes
8
— Great
73%
Galactik Football
140 votes
8
— Great
72%
Blood Blockade Battlefront
481 votes
8
— Great
72%
Raised by Wolves
4,414 votes
8
— Great
72%
Disenchantment
5,392 votes
8
— Great
72%
Wonder Egg Priority
447 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup