trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Josep Angel Capilla Blanch
0
followers
Valencia
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
John Wick: Chapter 2
48,463 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,160 votes
7
— Good
77%
Get Out
41,175 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,991 votes
7
— Good
81%
Monsters, Inc.
36,113 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,933 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,389 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,350 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,281 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,315 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,092 votes
7
— Good
70%
Black Widow
24,037 votes
7
— Good
83%
Good Will Hunting
21,401 votes
7
— Good
81%
Oppenheimer
21,466 votes
7
— Good
85%
GoodFellas
20,587 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,348 votes
7
— Good
77%
Sully
20,428 votes
7
— Good
72%
Jack Reacher
17,209 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 4
16,487 votes
7
— Good
72%
The Lion King
16,181 votes
7
— Good
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,640 votes
7
— Good
75%
Superbad
14,827 votes
7
— Good
70%
Red Sparrow
14,703 votes
7
— Good
71%
Midsommar
13,680 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,897 votes
7
— Good
77%
Total Recall
11,846 votes
7
— Good
79%
Rain Man
10,302 votes
7
— Good
77%
Searching
10,426 votes
7
— Good
76%
Lost in Translation
10,486 votes
7
— Good
75%
Promising Young Woman
8,129 votes
7
— Good
73%
Elemental
8,024 votes
7
— Good
78%
A Man Called Otto
7,717 votes
7
— Good
74%
A Nightmare on Elm Street
7,880 votes
7
— Good
75%
Rocky II
6,376 votes
7
— Good
80%
The Invisible Guest
6,135 votes
7
— Good
79%
Society of the Snow
5,565 votes
7
— Good
67%
Casper
5,652 votes
7
— Good
68%
Child's Play
4,424 votes
7
— Good
71%
Fright Night
2,234 votes
7
— Good
71%
Crazy About Her
518 votes
7
— Good
76%
Maixabel
267 votes
7
— Good
76%
Elephant
206 votes
7
— Good
74%
Penguins
166 votes
7
— Good
68%
The Pope: Answers
77 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup