Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
John Attar
1
Follower
0
Following
Canada
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
93
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
76%
Spider-Man: Homecoming
53,850 votes
7
— Good
69%
Black Widow
24,622 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,812 votes
7
— Good
80%
Mulan
15,825 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,967 votes
7
— Good
70%
Jungle Cruise
13,322 votes
7
— Good
74%
Batman
12,472 votes
7
— Good
65%
Gemini Man
12,404 votes
7
— Good
70%
The Adam Project
12,120 votes
7
— Good
71%
Ready or Not
10,560 votes
7
— Good
75%
Palm Springs
10,111 votes
7
— Good
75%
The Town
9,914 votes
7
— Good
61%
Army of the Dead
9,909 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 3
9,267 votes
7
— Good
75%
The Age of Adaline
9,079 votes
7
— Good
81%
The Iron Giant
9,044 votes
7
— Good
65%
Pain & Gain
8,396 votes
7
— Good
66%
Transformers: Rise of the Beasts
8,349 votes
7
— Good
72%
Con Air
8,002 votes
7
— Good
67%
Road House
7,958 votes
7
— Good
59%
65
7,719 votes
7
— Good
73%
GoldenEye
7,706 votes
7
— Good
66%
Triple Frontier
7,342 votes
7
— Good
61%
Cocaine Bear
6,609 votes
7
— Good
64%
Project Power
6,609 votes
7
— Good
64%
xXx
6,408 votes
7
— Good
75%
The Patriot
6,359 votes
7
— Good
68%
Me, Myself & Irene
5,766 votes
7
— Good
65%
Insidious: The Last Key
5,749 votes
7
— Good
67%
I Care a Lot
5,748 votes
7
— Good
70%
The Family Plan
5,740 votes
7
— Good
69%
The Devil All the Time
5,506 votes
7
— Good
65%
Ghosted
5,444 votes
7
— Good
66%
The Change-Up
5,412 votes
7
— Good
59%
Vivarium
5,399 votes
7
— Good
74%
They Live
5,104 votes
7
— Good
77%
WarGames
5,028 votes
7
— Good
71%
Pearl
4,927 votes
7
— Good
69%
Saw X
4,839 votes
7
— Good
74%
Bicentennial Man
4,718 votes
7
— Good
68%
Pig
4,646 votes
7
— Good
64%
The Last Voyage of the Demeter
4,201 votes
7
— Good
66%
Kindergarten Cop
4,004 votes
7
— Good
63%
Bill & Ted Face the Music
3,999 votes
7
— Good
68%
The Protégé
3,998 votes
7
— Good
69%
Fresh
3,714 votes
7
— Good
62%
The Watchers
3,693 votes
7
— Good
70%
My Spy
3,684 votes
7
— Good
73%
Colonia
3,555 votes
7
— Good
65%
Bedazzled
3,457 votes
7
— Good
74%
Ron's Gone Wrong
3,266 votes
7
— Good
60%
George of the Jungle
3,168 votes
7
— Good
68%
8MM
3,053 votes
7
— Good
63%
Planet 51
2,977 votes
7
— Good
65%
Jexi
2,893 votes
7
— Good
66%
The War with Grandpa
2,640 votes
7
— Good
71%
48 Hrs.
2,571 votes
7
— Good
57%
Tooth Fairy
2,430 votes
7
— Good
67%
The Silencing
2,353 votes
7
— Good
68%
Boy Kills World
2,318 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch