trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
johnpfromnaug
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
28
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
John Wick: Chapter 2
48,237 votes
9
— Superb
77%
The Accountant
30,846 votes
9
— Superb
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,510 votes
9
— Superb
72%
Jason Bourne
24,837 votes
9
— Superb
70%
Prometheus
24,312 votes
9
— Superb
71%
Central Intelligence
22,924 votes
9
— Superb
68%
Inferno
19,742 votes
9
— Superb
67%
X-Men Origins: Wolverine
19,539 votes
9
— Superb
77%
Taken
18,525 votes
9
— Superb
69%
London Has Fallen
17,515 votes
9
— Superb
83%
Scarface
16,169 votes
9
— Superb
79%
Twelve Monkeys
15,638 votes
9
— Superb
78%
Captain Phillips
14,653 votes
9
— Superb
76%
Snowden
14,465 votes
9
— Superb
75%
Hell or High Water
14,345 votes
9
— Superb
78%
Jaws
13,947 votes
9
— Superb
71%
National Treasure
12,238 votes
9
— Superb
69%
Olympus Has Fallen
12,096 votes
9
— Superb
74%
The Infiltrator
7,973 votes
9
— Superb
69%
Bastille Day
4,862 votes
9
— Superb
65%
iBoy
3,921 votes
9
— Superb
67%
Marauders
3,877 votes
9
— Superb
68%
I Am Wrath
3,380 votes
9
— Superb
71%
The 33
2,632 votes
9
— Superb
58%
The Colony
2,471 votes
9
— Superb
79%
Miracle on 34th Street
1,722 votes
9
— Superb
62%
Blackway
1,184 votes
9
— Superb
78%
Operation Christmas
246 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup