trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
johoja
VIP
7
8
followers
Canada
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
147
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,626 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,486 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,250 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,148 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Cowboy Bebop
6,787 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,196 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,301 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,708 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,308 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Top Gear
7,238 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,915 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,432 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,438 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,131 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Diriliş: Ertuğrul
259 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Scam 1992 - The Harshad Mehta Story
567 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
13,026 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,123 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,833 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,480 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
8,618 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,465 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,313 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,117 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,143 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,404 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,321 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,947 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,136 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Billions
5,459 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chuck
12,406 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,097 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Moving
533 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,272 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,486 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Robotech
178 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Entourage
6,074 votes
10
— Totally Ninja!
81%
For All Mankind
4,559 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Slow Horses
2,961 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lessons in Chemistry
1,313 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Silo
5,362 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,729 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Dragon Prince
1,986 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,571 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Resident
1,747 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Stargate Universe
4,890 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,780 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bad Sisters
970 votes
10
— Totally Ninja!
80%
ONE PIECE
4,191 votes
10
— Totally Ninja!
79%
All American
736 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,797 votes
10
— Totally Ninja!
79%
A Million Little Things
672 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,911 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,146 votes
10
— Bazinga!
79%
Only Murders in the Building
5,386 votes
10
— Totally Ninja!
79%
BEEF
4,050 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Good Doctor
6,859 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dark Angel
2,048 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Witcher
19,548 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dollhouse
4,141 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup