trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
jorgekae
1
follower
Australia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
55
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Futurama
19,660 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,263 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,114 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,349 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,164 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,945 votes
8
— Great
90%
Arcane
11,006 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,197 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,310 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,926 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,664 votes
8
— Great
73%
The Following
6,832 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,673 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,534 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,415 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,280 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,389 votes
8
— Great
81%
Silo
5,389 votes
8
— Great
75%
Star Trek: Picard
5,062 votes
8
— Great
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,712 votes
8
— Great
77%
12 Monkeys
4,630 votes
8
— Great
76%
Santa Clarita Diet
4,610 votes
8
— Great
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,593 votes
8
— Great
72%
Raised by Wolves
4,432 votes
8
— Great
80%
Ash vs Evil Dead
3,870 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,837 votes
8
— Great
73%
1899
3,668 votes
8
— Great
79%
Married... with Children
3,453 votes
8
— Great
78%
From
3,147 votes
8
— Great
70%
The Flight Attendant
3,052 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,899 votes
8
— Great
75%
Survivor
2,391 votes
8
— Great
80%
You're the Worst
2,260 votes
8
— Great
85%
Boston Legal
2,232 votes
8
— Great
87%
The Twilight Zone
2,081 votes
8
— Great
85%
Doctor Who
2,019 votes
8
— Great
68%
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities
1,945 votes
8
— Great
73%
Hell's Kitchen
1,858 votes
8
— Great
67%
Nine Perfect Strangers
1,684 votes
8
— Great
71%
Ancient Aliens
1,357 votes
8
— Great
75%
The Mick
1,348 votes
8
— Great
72%
Absentia
1,062 votes
8
— Great
80%
The Offer
842 votes
8
— Great
77%
Imposters
714 votes
8
— Great
77%
Face Off
680 votes
8
— Great
69%
Platonic
650 votes
8
— Great
72%
Blood Drive
583 votes
8
— Great
68%
Reboot
498 votes
8
— Great
78%
Keeping Up Appearances
417 votes
8
— Great
57%
Beacon 23
410 votes
8
— Great
74%
Ramsay's Kitchen Nightmares
374 votes
8
— Great
64%
Blade Runner: Black Lotus
307 votes
8
— Great
73%
Kevin (Probably) Saves the World
260 votes
8
— Great
75%
Tales from the Darkside
143 votes
8
— Great
74%
Jack Irish
113 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup