trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
josil
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
54
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
56,131 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,870 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
46,325 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,513 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,572 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,254 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,121 votes
8
— Great
74%
It
29,125 votes
8
— Great
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,867 votes
8
— Great
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,615 votes
8
— Great
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,271 votes
8
— Great
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,725 votes
8
— Great
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,165 votes
8
— Great
70%
Solo: A Star Wars Story
22,206 votes
8
— Great
76%
Nobody
19,338 votes
8
— Great
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,252 votes
8
— Great
63%
Dark Phoenix
17,069 votes
8
— Great
68%
Godzilla vs. Kong
15,080 votes
8
— Great
66%
Allegiant
14,934 votes
8
— Great
71%
The Invisible Man
14,214 votes
8
— Great
73%
A Quiet Place Part II
13,802 votes
8
— Great
69%
The Tomorrow War
13,452 votes
8
— Great
76%
Raya and the Last Dragon
12,282 votes
8
— Great
63%
Mortal Kombat
12,153 votes
8
— Great
69%
The Huntsman: Winter's War
11,496 votes
8
— Great
62%
The Predator
11,989 votes
8
— Great
69%
Friends with Benefits
11,005 votes
8
— Great
62%
The Circle
11,415 votes
8
— Great
61%
Downsizing
11,488 votes
8
— Great
68%
Riddick
9,998 votes
8
— Great
69%
Greenland
9,665 votes
8
— Great
66%
Prince of Persia: The Sands of Time
9,666 votes
8
— Great
71%
Yesterday
9,088 votes
8
— Great
77%
Instant Family
8,109 votes
8
— Great
66%
Rambo: Last Blood
8,716 votes
8
— Great
59%
The New Mutants
7,399 votes
8
— Great
74%
The Finest Hours
5,899 votes
8
— Great
72%
The Vow
4,272 votes
8
— Great
66%
In the Shadow of the Moon
3,890 votes
8
— Great
78%
The Girl Who Leapt Through Time
3,479 votes
8
— Great
65%
Just Friends
3,168 votes
8
— Great
63%
Get a Job
3,220 votes
8
— Great
70%
Freaks
3,034 votes
8
— Great
71%
Just Like Heaven
2,936 votes
8
— Great
60%
Peninsula
3,007 votes
8
— Great
66%
Time Trap
2,794 votes
8
— Great
58%
Voyagers
2,473 votes
8
— Great
63%
The Return of Jafar
2,305 votes
8
— Great
73%
Every Day
2,128 votes
8
— Great
71%
Blast from the Past
1,999 votes
8
— Great
62%
Can You Keep a Secret?
1,746 votes
8
— Great
81%
Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl
491 votes
8
— Great
79%
Attack on Titan: The Roar of Awakening
151 votes
8
— Great
58%
The Divorce Party
67 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup