trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
josil
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
26
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Endgame
48,694 votes
9
— Superb
83%
Dune: Part Two
16,711 votes
9
— Superb
83%
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train
3,335 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
55,854 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,441 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
18,780 votes
9
— Superb
77%
Blade Runner 2049
31,902 votes
9
— Superb
77%
First Blood
8,857 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,286 votes
9
— Superb
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,694 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,284 votes
9
— Superb
76%
Alita: Battle Angel
21,731 votes
9
— Superb
76%
Silver Linings Playbook
17,981 votes
9
— Superb
75%
Star Trek Beyond
26,509 votes
9
— Superb
74%
Star Trek VI: The Undiscovered Country
3,533 votes
9
— Superb
74%
The Jungle Book
22,162 votes
9
— Superb
73%
The Croods: A New Age
4,944 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
23,310 votes
9
— Superb
72%
The Suicide Squad
20,383 votes
9
— Superb
71%
50 First Dates
11,453 votes
9
— Superb
71%
Criminal
8,585 votes
9
— Superb
70%
Venom
33,737 votes
9
— Superb
66%
Justice League
31,589 votes
9
— Superb
64%
Chaos Walking
5,557 votes
9
— Superb
61%
F9
10,837 votes
9
— Superb
59%
Wonder Woman 1984
18,189 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup