trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
josil
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
57
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
The Expanse
12,936 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,080 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,308 votes
7
— Good
83%
Fruits Basket
635 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,821 votes
7
— Good
79%
The Good Doctor
6,756 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,165 votes
7
— Good
78%
Travelers
3,803 votes
7
— Good
77%
A Discovery of Witches
2,638 votes
7
— Good
77%
Impulse
984 votes
7
— Good
76%
Legacies
2,270 votes
7
— Good
76%
Condor
1,053 votes
7
— Good
75%
The OA
6,579 votes
7
— Good
75%
Doom Patrol
3,691 votes
7
— Good
75%
Shooter
2,781 votes
7
— Good
75%
Lost in Space
6,882 votes
7
— Good
75%
The Terror
2,483 votes
7
— Good
74%
Blindspot
6,752 votes
7
— Good
74%
The Ranch
1,672 votes
7
— Good
74%
Future Man
2,321 votes
7
— Good
73%
Castle Rock
2,419 votes
7
— Good
73%
Colony
3,170 votes
7
— Good
73%
Titans
5,688 votes
7
— Good
73%
Kakegurui
1,310 votes
7
— Good
72%
Wayward Pines
3,720 votes
7
— Good
71%
The Gifted
3,037 votes
7
— Good
71%
Shadowhunters
4,299 votes
7
— Good
71%
Manifest
4,489 votes
7
— Good
71%
Stitchers
1,080 votes
7
— Good
71%
Midnight, Texas
1,077 votes
7
— Good
71%
Britannia
929 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,210 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,415 votes
7
— Good
70%
Origin
594 votes
7
— Good
70%
The Shannara Chronicles
4,172 votes
7
— Good
70%
Outcast
1,469 votes
7
— Good
70%
The Outpost
733 votes
7
— Good
70%
Salvation
1,751 votes
7
— Good
70%
From Dusk Till Dawn: The Series
1,559 votes
7
— Good
70%
Take Two
290 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,121 votes
7
— Good
70%
Glitch
1,167 votes
7
— Good
68%
Slasher
936 votes
7
— Good
67%
The Crossing
710 votes
7
— Good
67%
The Purge
1,496 votes
7
— Good
67%
Van Helsing
2,095 votes
7
— Good
67%
Debris
725 votes
7
— Good
66%
The First
498 votes
7
— Good
65%
Jupiters Legacy
2,075 votes
7
— Good
65%
Combatants Will Be Dispatched!
213 votes
7
— Good
64%
Black Summer
1,551 votes
7
— Good
64%
YU-NO: A Girl Who Chants Love at the Bound of This World
74 votes
7
— Good
63%
Extinct
160 votes
7
— Good
62%
Nightflyers
1,072 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,782 votes
7
— Good
61%
Ghost Wars
390 votes
7
— Good
57%
Fairy gone
119 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup