trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
jsinks2112
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
70
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,719 votes
7
— Good
80%
Logan
60,752 votes
6
— Fair
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,297 votes
6
— Fair
77%
Arrival
56,661 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
56,520 votes
6
— Fair
76%
Spider-Man: Homecoming
52,731 votes
6
— Fair
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,819 votes
6
— Fair
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,490 votes
6
— Fair
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,241 votes
6
— Fair
82%
The Dark Knight Rises
46,228 votes
6
— Fair
73%
Passengers
42,212 votes
6
— Fair
84%
Star Wars
41,880 votes
6
— Fair
86%
The Empire Strikes Back
37,008 votes
6
— Fair
77%
The Revenant
33,902 votes
6
— Fair
75%
Now You See Me
33,596 votes
7
— Good
84%
Return of the Jedi
33,274 votes
6
— Fair
71%
Kong: Skull Island
33,183 votes
6
— Fair
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,310 votes
6
— Fair
71%
Now You See Me 2
27,922 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,277 votes
8
— Great
68%
Ghost in the Shell
26,577 votes
6
— Fair
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,624 votes
6
— Fair
63%
The Mummy
25,281 votes
6
— Fair
67%
Alien: Covenant
24,690 votes
6
— Fair
63%
Assassin's Creed
23,436 votes
6
— Fair
71%
Central Intelligence
22,966 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,436 votes
6
— Fair
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,374 votes
6
— Fair
69%
Life
21,899 votes
6
— Fair
68%
Inferno
19,774 votes
6
— Fair
66%
Transformers: The Last Knight
19,117 votes
6
— Fair
79%
The Bourne Ultimatum
18,205 votes
6
— Fair
69%
London Has Fallen
17,542 votes
7
— Good
78%
The Bourne Supremacy
17,492 votes
6
— Fair
78%
Me Before You
16,033 votes
8
— Great
66%
Power Rangers
14,884 votes
6
— Fair
75%
Elf
14,574 votes
9
— Superb
69%
Underworld: Blood Wars
13,820 votes
6
— Fair
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,610 votes
6
— Fair
73%
Blade
13,587 votes
6
— Fair
71%
Resident Evil
12,650 votes
6
— Fair
75%
Storks
12,389 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Angels & Demons
11,043 votes
6
— Fair
68%
The Mummy Returns
10,512 votes
6
— Fair
69%
Spectral
7,524 votes
6
— Fair
65%
Colossal
7,124 votes
6
— Fair
67%
Morgan
6,404 votes
6
— Fair
65%
Max Steel
5,663 votes
6
— Fair
65%
Journey 2: The Mysterious Island
5,277 votes
6
— Fair
69%
Mother's Day
4,694 votes
6
— Fair
76%
Spirit: Stallion of the Cimarron
4,275 votes
6
— Fair
75%
Clue
3,952 votes
6
— Fair
80%
Miracles from Heaven
3,363 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Last Knights
3,273 votes
6
— Fair
74%
Teen Titans: The Judas Contract
2,394 votes
7
— Good
75%
Major League
1,854 votes
6
— Fair
74%
Battlestar Galactica: The Plan
1,439 votes
6
— Fair
51%
Tekken
1,022 votes
6
— Fair
77%
Santa Claus Is Comin' to Town
770 votes
6
— Fair
63%
Lavender
737 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup