trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
AgentKlepto
1
follower
Arkansas
36
AgentKlepto
is watching
Ancient Aliens
18x11
"Ancient Aliens On Location: Incredible Structures"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
151
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Deadpool
108,419 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
65,747 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,377 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,600 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,168 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wonder Woman
56,423 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,596 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
51,068 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,327 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Moana
48,875 votes
6
— Fair
77%
John Wick: Chapter 2
48,279 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,406 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,116 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mad Max: Fury Road
46,055 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Inside Out
43,268 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Get Out
40,972 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Baby Driver
39,708 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Finding Nemo
39,363 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
36,229 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Big Hero 6
34,282 votes
8
— Great
71%
Kong: Skull Island
33,116 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ex Machina
30,629 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Prestige
29,175 votes
10
— Totally Ninja!
82%
How to Train Your Dragon
28,751 votes
8
— Great
74%
Beauty and the Beast
28,498 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Toy Story 3
28,029 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Ghost in the Shell
26,541 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tangled
26,106 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,574 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Tenet
25,478 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Mummy
25,248 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Boss Baby
25,194 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Jason Bourne
24,858 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Fate of the Furious
24,728 votes
10
— Totally Ninja!
77%
La La Land
24,717 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Alien: Covenant
24,645 votes
10
— Totally Ninja!
74%
War for the Planet of the Apes
23,688 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Hitman's Bodyguard
23,525 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,334 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Monsters University
21,561 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,462 votes
6
— Fair
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,348 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Great Wall
19,709 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Don't Look Up
19,449 votes
10
— Totally Ninja!
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,160 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Transformers: The Last Knight
19,088 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avatar: The Way of Water
18,732 votes
10
— Totally Ninja!
81%
A Beautiful Mind
18,052 votes
10
— Totally Ninja!
74%
No Time to Die
17,998 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Girl on the Train
16,871 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,638 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Matrix Resurrections
16,333 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Conjuring 2
16,286 votes
10
— Totally Ninja!
76%
John Wick: Chapter 4
16,284 votes
10
— Totally Ninja!
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,332 votes
6
— Fair
76%
The Little Mermaid
14,887 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Power Rangers
14,872 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Pixels
14,753 votes
8
— Great
68%
Tomorrowland
14,277 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Croods
13,759 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup