Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Alexa Marchuk
0
Followers
0
Following
Ukraine
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
100,789 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
55,091 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
48,246 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
27,420 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
26,347 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
26,735 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
20,881 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
15,114 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
14,699 votes
7
— Good
90%
Arcane
11,722 votes
9
— Superb
84%
Invincible
9,158 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,697 votes
9
— Superb
82%
Fallout
8,124 votes
7
— Good
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
8,247 votes
5
— Meh
85%
Naruto Shippuden
7,043 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Naruto
6,898 votes
8
— Great
85%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
6,047 votes
9
— Superb
85%
Shōgun
5,574 votes
9
— Superb
84%
Neon Genesis Evangelion
5,120 votes
9
— Superb
79%
ONE PIECE
4,528 votes
8
— Great
85%
Jujutsu Kaisen
4,365 votes
8
— Great
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,418 votes
9
— Superb
84%
ERASED
3,929 votes
8
— Great
85%
Mob Psycho 100
3,056 votes
8
— Great
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,685 votes
10
— Totally Ninja!
84%
SPY x FAMILY
2,544 votes
9
— Superb
80%
Assassination Classroom
2,275 votes
9
— Superb
84%
Gurren Lagann
2,176 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Masters of the Air
2,068 votes
9
— Superb
78%
Tokyo Vice
2,000 votes
9
— Superb
79%
Noragami
1,776 votes
8
— Great
90%
Frieren: Beyond Journey's End
1,403 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Kaguya-sama: Love is War
1,414 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Scott Pilgrim Takes Off
1,295 votes
7
— Good
76%
Fire Force
960 votes
8
— Great
78%
Durarara!!
932 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Bocchi the Rock!
525 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch