trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Julie Felber
0
followers
Tucson, Arizona
57
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
80
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,066 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,318 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,383 votes
8
— Great
85%
Boston Legal
2,226 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,059 votes
9
— Superb
85%
House
29,924 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,113 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,327 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,875 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,100 votes
9
— Superb
84%
This Is Us
5,803 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,994 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,113 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Luther
7,660 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,320 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Bosch
3,218 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
5,896 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,216 votes
9
— Superb
82%
Chicago P.D.
3,325 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chicago Fire
4,068 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Killing
5,856 votes
10
— Totally Ninja!
82%
24
11,227 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,704 votes
8
— Great
80%
Flashpoint
1,172 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,828 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Code Black
838 votes
9
— Superb
80%
Killing Eve
6,259 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,879 votes
10
— Totally Ninja!
80%
NCIS
7,717 votes
10
— Totally Ninja!
80%
ER
2,192 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,787 votes
9
— Superb
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,005 votes
7
— Good
80%
American Crime Story
3,840 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,743 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Wednesday
11,164 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,961 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
65,756 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,200 votes
7
— Good
79%
Blue Bloods
2,746 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Good Doctor
6,780 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grimm
10,350 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Chicago Med
1,886 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,611 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Law & Order
1,329 votes
9
— Superb
77%
12 Monkeys
4,620 votes
8
— Great
77%
Humans
3,655 votes
7
— Good
77%
The 100
20,083 votes
7
— Good
77%
Limitless
5,761 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,454 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,655 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,236 votes
8
— Great
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,683 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,852 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,443 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,233 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,866 votes
7
— Good
75%
Wynonna Earp
1,746 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pretty Little Liars
8,891 votes
8
— Great
75%
Nashville
1,504 votes
8
— Great
75%
Shooter
2,782 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup