Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
juracv
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Science Fiction
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
198
movies
Science Fiction
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
68%
Godzilla vs. Kong
15,442 votes
10
— Totally Ninja!
80%
A Clockwork Orange
15,406 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Ender's Game
15,182 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Allegiant
15,114 votes
6
— Fair
73%
A Quiet Place Part II
14,771 votes
9
— Superb
60%
Fantastic Four
14,519 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Tomorrowland
14,462 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Children of Men
14,101 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Fantastic Four
13,796 votes
9
— Superb
69%
The Tomorrow War
13,763 votes
5
— Meh
60%
Jupiter Ascending
13,275 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Mortal Engines
13,261 votes
6
— Fair
73%
Real Steel
13,186 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Moon
13,136 votes
10
— Totally Ninja!
72%
What Happened to Monday
12,334 votes
7
— Good
72%
Cloud Atlas
12,083 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Total Recall
12,067 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Total Recall
12,050 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
11,987 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Transcendence
11,943 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Serenity
11,755 votes
4
— Poor
61%
Downsizing
11,647 votes
6
— Fair
62%
The Circle
11,510 votes
8
— Great
79%
Gattaca
11,123 votes
10
— Totally Ninja!
68%
John Carter
10,865 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Starship Troopers
10,273 votes
10
— Totally Ninja!
55%
After Earth
10,228 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Adjustment Bureau
10,009 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
9,950 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Equilibrium
9,105 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Cowboys & Aliens
8,925 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Déjà Vu
8,712 votes
10
— Totally Ninja!
72%
A.I. Artificial Intelligence
8,693 votes
5
— Meh
71%
The Chronicles of Riddick
8,626 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Pitch Black
8,337 votes
10
— Totally Ninja!
63%
AVP: Alien vs. Predator
8,176 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Sunshine
7,546 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Spaceballs
7,531 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Mr. Nobody
7,328 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Coherence
7,288 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Atlantis: The Lost Empire
7,239 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Knowing
7,130 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Vanilla Sky
6,994 votes
10
— Totally Ninja!
72%
9
6,932 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The League of Extraordinary Gentlemen
6,665 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Dune
6,573 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Close Encounters of the Third Kind
6,162 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Giver
6,107 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Boss Level
5,987 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Man from Earth
5,891 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Day the Earth Stood Still
5,818 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Tron
5,773 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Chaos Walking
5,667 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Gamer
5,222 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Rocky Horror Picture Show
5,075 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Thing
5,000 votes
10
— Totally Ninja!
66%
ARQ
4,891 votes
10
— Totally Ninja!
75%
K-PAX
4,681 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Fountain
4,638 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Æon Flux
4,614 votes
6
— Fair
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch