trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Justin Nemeth
Director
3676
followers
San Diego, CA
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
106
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
72%
Thor
39,350 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,531 votes
7
— Good
74%
Split
32,506 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,539 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,229 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,576 votes
7
— Good
73%
Cars
26,697 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,552 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,590 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,260 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
24,867 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,680 votes
7
— Good
70%
Prometheus
24,354 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,344 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,741 votes
7
— Good
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,470 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,425 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,160 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,032 votes
7
— Good
66%
Godzilla
19,298 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,103 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,087 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,355 votes
7
— Good
67%
Terminator Genisys
18,278 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,196 votes
7
— Good
69%
Ocean's Eight
16,868 votes
7
— Good
74%
Unbreakable
16,585 votes
7
— Good
74%
The Intern
15,938 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,458 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,444 votes
7
— Good
71%
Chappie
15,020 votes
7
— Good
71%
The Good Dinosaur
13,837 votes
7
— Good
71%
Spy
13,763 votes
7
— Good
63%
The Hangover Part III
13,535 votes
7
— Good
68%
The Shallows
12,971 votes
7
— Good
65%
300: Rise of an Empire
12,859 votes
7
— Good
70%
Focus
12,770 votes
7
— Good
73%
Troy
12,655 votes
7
— Good
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,535 votes
7
— Good
79%
Kubo and the Two Strings
12,051 votes
7
— Good
66%
Total Recall
11,874 votes
7
— Good
71%
Super 8
11,479 votes
7
— Good
65%
Mulan
11,321 votes
7
— Good
68%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,140 votes
7
— Good
67%
It Follows
11,018 votes
7
— Good
71%
Paul
10,200 votes
7
— Good
71%
Everest
10,075 votes
7
— Good
60%
Noah
9,888 votes
7
— Good
69%
White House Down
9,810 votes
7
— Good
66%
The Internship
9,799 votes
7
— Good
73%
The Adjustment Bureau
9,790 votes
7
— Good
59%
A Good Day to Die Hard
9,738 votes
7
— Good
73%
Hugo
9,400 votes
7
— Good
64%
Dark Shadows
9,024 votes
7
— Good
75%
The Age of Adaline
8,776 votes
7
— Good
70%
The Heat
8,679 votes
7
— Good
68%
Steve Jobs
8,673 votes
7
— Good
73%
Greyhound
8,496 votes
7
— Good
68%
Just Go with It
8,184 votes
7
— Good
67%
Crimson Peak
8,134 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup