Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Lia
2
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
103
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
My Mister
465 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Mother
93 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Bad Buddy
311 votes
8
— Great
87%
Not Me
221 votes
9
— Superb
87%
Crash Landing on You
1,667 votes
9
— Superb
86%
It's Okay to Not Be Okay
1,329 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Extraordinary Attorney Woo
1,293 votes
9
— Superb
84%
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!
299 votes
7
— Good
84%
Tomorrow
500 votes
7
— Good
84%
Healer
643 votes
9
— Superb
83%
Hotel Del Luna
857 votes
7
— Good
82%
Business Proposal
1,316 votes
7
— Good
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,221 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Descendants of the Sun
1,107 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Queen In Hyun's Man
142 votes
8
— Great
82%
Happiness
592 votes
8
— Great
81%
D.P.
425 votes
9
— Superb
81%
Until We Meet Again
200 votes
8
— Great
81%
Gameboys
81 votes
6
— Fair
81%
The Smile Has Left Your Eyes
152 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Strangers from Hell
493 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Just Between Lovers
261 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Vagabond
602 votes
8
— Great
80%
My Name
1,794 votes
8
— Great
80%
Angel's Last Mission: Love
285 votes
8
— Great
80%
Doom at Your Service
494 votes
7
— Good
80%
Itaewon Class
995 votes
8
— Great
80%
My Love Mix-Up!
183 votes
7
— Good
80%
Rookie Historian Goo Hae-Ryung
238 votes
7
— Good
79%
One Spring Night
249 votes
9
— Superb
79%
3 Will Be Free
53 votes
8
— Great
79%
Extra-ordinary You
385 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Confession
30 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Search: WWW
204 votes
9
— Superb
79%
Graceful Family
102 votes
5
— Meh
79%
When the Camellia Blooms
205 votes
7
— Good
78%
The King's Affection
291 votes
6
— Fair
78%
GOOD GIRL
9 votes
8
— Great
78%
Hymn of Death
186 votes
9
— Superb
78%
He Is Psychometric
252 votes
7
— Good
78%
Big Mouth
301 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
20,795 votes
8
— Great
77%
My Roommate Is a Gumiho
327 votes
6
— Fair
77%
Wizards: Tales of Arcadia
403 votes
8
— Great
77%
The Tale of Nokdu
154 votes
6
— Fair
77%
Black
324 votes
8
— Great
77%
Sell Your Haunted House
146 votes
9
— Superb
77%
Addicted
152 votes
8
— Great
77%
Come and Hug Me
120 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The K2
516 votes
9
— Superb
76%
Run On
403 votes
9
— Superb
76%
The King: Eternal Monarch
587 votes
6
— Fair
76%
Tale of the Nine Tailed
422 votes
7
— Good
76%
Extracurricular
697 votes
9
— Superb
76%
Memories of the Alhambra
448 votes
9
— Superb
76%
My Unicorn Girl
48 votes
7
— Good
76%
Law School
233 votes
8
— Great
76%
Crazy Love
164 votes
8
— Great
75%
Devilish Joy
84 votes
8
— Great
75%
At Eighteen
99 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch