trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
K12312
VIP
2
0
followers
Coventry, England
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
89
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,465 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,086 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,027 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,543 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,878 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,513 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,473 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,330 votes
8
— Great
84%
Suits
24,288 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,250 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,090 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,293 votes
8
— Great
80%
Loki
15,742 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,214 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,100 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,707 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,518 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,151 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,872 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,322 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,224 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,238 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,302 votes
8
— Great
87%
Succession
8,277 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,185 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,916 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,517 votes
8
— Great
67%
Riverdale
7,392 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,211 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,152 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,067 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,923 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,923 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,459 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,434 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,124 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,020 votes
8
— Great
82%
Billions
5,453 votes
8
— Great
79%
Only Murders in the Building
5,369 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,173 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,096 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,825 votes
8
— Great
77%
The Morning Show
4,123 votes
8
— Great
80%
Forever
3,900 votes
8
— Great
80%
American Crime Story
3,843 votes
8
— Great
72%
Wayward Pines
3,729 votes
8
— Great
75%
Devs
3,155 votes
8
— Great
80%
Black Bird
3,104 votes
8
— Great
70%
The Flight Attendant
3,050 votes
8
— Great
71%
The Gifted
3,044 votes
8
— Great
84%
1883
2,798 votes
8
— Great
79%
Blue Bloods
2,747 votes
8
— Great
78%
Tulsa King
2,580 votes
8
— Great
84%
Derry Girls
2,562 votes
8
— Great
72%
Lovecraft Country
2,355 votes
8
— Great
75%
Episodes
2,271 votes
8
— Great
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,205 votes
8
— Great
78%
Shrinking
2,058 votes
8
— Great
82%
Animal Kingdom
2,019 votes
8
— Great
72%
Hunters
1,930 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup