trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Bobby Peters
2
followers
Sydney, Nova Scotia
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
49
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,370 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Wolf of Wall Street
49,035 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,200 votes
1
— Weak Sauce :(
80%
Gone Girl
32,616 votes
7
— Good
77%
The Accountant
30,859 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bohemian Rhapsody
28,931 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Quiet Place
28,244 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Jason Bourne
24,851 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Central Intelligence
22,930 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Magnificent Seven
22,158 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Star Is Born
18,765 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Bad Moms
18,122 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Don't Breathe
17,140 votes
8
— Great
69%
The Girl on the Train
16,868 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Creed
16,283 votes
10
— Totally Ninja!
76%
28 Days Later
14,057 votes
9
— Superb
76%
BlacKkKlansman
13,882 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Purge
13,545 votes
9
— Superb
67%
The Purge: Election Year
11,932 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Purge: Anarchy
10,051 votes
9
— Superb
68%
Masterminds
9,938 votes
6
— Fair
66%
Hardcore Henry
8,113 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Infiltrator
7,973 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The First Purge
6,951 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Babysitter
6,477 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Free State of Jones
5,919 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Butler
4,100 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Hard Candy
4,061 votes
6
— Fair
80%
Miracles from Heaven
3,358 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Eat Pray Love
2,824 votes
6
— Fair
61%
31
2,480 votes
10
— Totally Ninja!
58%
The Strangers: Prey at Night
2,420 votes
7
— Good
70%
Dumplin'
1,892 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Before the Flood
1,542 votes
10
— Totally Ninja!
62%
The Guilt Trip
1,461 votes
1
— Weak Sauce :(
54%
The Lords of Salem
1,071 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
The Girl Next Door
973 votes
8
— Great
60%
Diana
646 votes
10
— Totally Ninja!
51%
Headgame
116 votes
7
— Good
52%
The Zodiac
102 votes
8
— Great
53%
Killer Kate!
80 votes
8
— Great
72%
Amish Grace
73 votes
6
— Fair
48%
The Orphan Killer
47 votes
7
— Good
52%
Hell Girl
43 votes
8
— Great
62%
Charter
16 votes
6
— Fair
78%
Karthavyam
16 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Tool - Parabola
6 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Larga noche de julio
3 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Epic Fail
2 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup