trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
k3ikoo_
0
followers
Ostrava, Moravskoslezsky kraj
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
166
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
83%
Guardians of the Galaxy
96,310 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,246 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
65,746 votes
5
— Meh
84%
Avengers: Infinity War
55,955 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,167 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,843 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,853 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,824 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,594 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,679 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,873 votes
8
— Great
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,631 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Frozen
48,123 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,677 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,486 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
46,988 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,274 votes
3
— Bad
86%
Pulp Fiction
43,339 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,156 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,415 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,014 votes
6
— Fair
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,815 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,564 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,151 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 2
40,248 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Thor
39,315 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,657 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,052 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,780 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,156 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,059 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Thor: The Dark World
35,763 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,221 votes
6
— Fair
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,126 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,160 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Silence of the Lambs
28,539 votes
7
— Good
75%
Gravity
29,728 votes
9
— Superb
73%
Ant-Man and the Wasp
30,056 votes
6
— Fair
74%
It
29,061 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,257 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Maze Runner
27,913 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Spider-Man
26,488 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spirited Away
23,842 votes
8
— Great
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,750 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Shining
23,864 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Black Widow
23,916 votes
7
— Good
69%
Divergent
23,972 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,751 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,573 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Central Intelligence
22,936 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,348 votes
7
— Good
65%
The Incredible Hulk
22,387 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,149 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
18,784 votes
8
— Great
64%
Spider-Man 3
20,690 votes
7
— Good
76%
The Conjuring
18,861 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
19,892 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avatar: The Way of Water
18,730 votes
3
— Bad
74%
The Conjuring 2
16,286 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Your Name.
14,906 votes
6
— Fair
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup