Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
k3paint
1
Follower
2
Following
Omicron Persei 8
59
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
29
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Toy Story
37,298 votes
8
— Great
79%
Shrek
30,984 votes
8
— Great
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,959 votes
8
— Great
72%
Bad Moms
18,228 votes
8
— Great
72%
Nocturnal Animals
14,891 votes
8
— Great
67%
The Purge: Election Year
12,069 votes
8
— Great
77%
In Bruges
10,373 votes
8
— Great
74%
Den of Thieves
9,716 votes
8
— Great
71%
Money Monster
9,648 votes
8
— Great
64%
The Boy
7,574 votes
8
— Great
68%
The Boss
7,136 votes
8
— Great
69%
Over the Hedge
6,368 votes
8
— Great
63%
Point Break
6,294 votes
8
— Great
69%
Ride Along 2
6,178 votes
8
— Great
64%
Deliver Us from Evil
3,482 votes
8
— Great
70%
Summer of 84
3,295 votes
8
— Great
60%
The Blackcoat's Daughter
1,536 votes
8
— Great
61%
Southbound
1,389 votes
8
— Great
69%
Big Time Adolescence
676 votes
8
— Great
61%
Baskin
539 votes
8
— Great
62%
The Corpse of Anna Fritz
415 votes
8
— Great
64%
The New York Ripper
304 votes
8
— Great
65%
Blood Punch
255 votes
8
— Great
54%
7 Witches
255 votes
8
— Great
74%
Suddenly, Last Summer
244 votes
8
— Great
61%
Man Vs.
202 votes
8
— Great
57%
Last Girl Standing
66 votes
8
— Great
70%
Man from Reno
61 votes
8
— Great
77%
Billy the Kid
4 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch